UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Zwycięstwem Pogoni Szczecin zakończyła się pierwsza edycja Konfrontacji Klubów Piłkarskich ZZPN. Drugie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Kotwicy Kołobrzeg, trzecie miejsce pracownicy ZZPN, zaś czwarte Kolegium Sędziów ZZPN. W tym turnieju nie chodziło jednak o wyniki sportowe a o dobrą zabawę oraz o integrację środowiska piłkarskiego w naszym regionie. Niektóre drużyny podeszły do tego turnieju, bardzo poważnie wystawiając zawodników grających jeszcze niedawno na poziomie 3-ligowym, lub nadal aktywnie grających w ligach niemieckich. Mimo to, turniej przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze w drużynie Salosu Szczecin oraz Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg mogliśmy zobaczyć na parkiecie dwie panie rywalizujące z panami. Natalia Fidos z Kotwicy została nawet wybrana najlepszym piłkarzem turnieju na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w hotelu Dobosz w Policach. Jak się okazało jedna z nagród indywidualnych trafiła również w ręce jednego z naszych zawodników. Nagrodę na najładniejszą bramkę turnieju otrzymał, nasz bramkarz Piotr Szyłko, który w meczu z KP Przecław, zauważył pustą bramkę przeciwnika i zdecydował się na strzał. Jeśli chodzi o naszą drużynę warto zauważyć, że wystawiliśmy najprawdopodobniej najstarszy skład w naszej grupie, ale wolą walki, chęcią i stalowym charakterem nie odstawaliśmy od reszty stawki. Serdecznie dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezontowanie naszych barw.

Skład naszej drużyny:

Piotr Szyłko, Ryszard Reczka, Arkadiusz Suchocki, Jarek Mielnikiewicz, Sebastian Wojciechowski, Mariusz Kotkowski, Andrzej Krasiński, Sebastian Szymczak, Adam Paliwoda.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o