UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions
W sobotę 21 kwietnia 2018 r. w Policach odbył się już po raz piętnasty Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów "XV Policki Puchar Europy" pod patronatem Burmistrza Polic. Organizatorem Turnieju był Andrzej Rogowski.
W Turnieju uczestniczyło 9 drużyn: Pasewalker FV, Chemik Police, TKKF Chemik Puławy, Greorex, United Poznań 1998, Pogoń Szczecin, TKKF Tytan Police, SIC Lazaro oraz nasza drużyna Stal Stocznia Szczecin.
Jak to zwykle bywa w takich turniejach spotkania były bardzo zacięte ale odbywały się w atmosferze przyjaźni i zgodnie z zasadami fair-play.
Zwycięzcami Turnieju okazała się drużyna United Poznań 1998, drugie miejsce zajęła nasza drużyna Stal Stocznia pod kierownictwem kolegi Mariusza Szuberta a na najniższym stopniu podium drużyna Greorex. Kolejne miejsca zajęły: Chemik Police, TKKF Tytan Police, TKKF Chemik Puławy, Pogoń Szczecin, SIC Lazaro i Pasewalker FV.
Wyniki naszej drużyny: z Chemikiem Police 2:0, z Greorex 1:0, z Pogonią Szczecin 1:1, z SIC Lazaro 1:0, z Pasewalker FV 3:0, z TKKF Chemik Puławy 1:0, z United Poznań 1998 0:5 i z TKKF TYtan Police 1;1.
Po zakończeniu Turnieju odbyło się spotkanie integracyjne w Gminnym Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży.
Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o