UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions
W sobotę 13 października  2018  przy pięknej, słonecznej pogodzie na boisku przy Bandurskiego odbył się kolejny Memoriał Oldbojów im. Piotra Dąbrowskiego poświęcony jego pamięci, zorganizowany przez Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Stali Stocznia. W turnieju udział wzięło 6 zespołów: Chemik Police, Agryf Szczecin, Arkonia Szczecin, Stal Stocznia Oldboje, Stal Stocznia Sympatycy i Młoda Stal Szczecin. Przed rozpoczęciem rozgrywania meczów kolega Stefan Czerbiński z Zarządu Stowarzyszenia przypomniał obecnym w skrócie sylwetkę Śp. Piotra, wielkiego pasjonata piłki nożnej i pracy z młodzieżą a następnie rozpoczęły się mecze na połówkach boiska, bardzo zacięte ale rozgrywane w sportowej atmosferze, Mecze sędziowali bardzo sprawiedliwie koledzy Mirek Masicz i Jarek Mielnikiewicz. Pierwsze miejsce zajął zespół Stal Stocznia Sympatycy przed Agryfem i Arkonią Szczein.
 
W czasie turnieju obecny był  syn  Śp. Piotra, Tomasz wraz z rodziną którzy wręczali puchary poszczególnym drużynom. Puchar drużynie która zdobyła pierwsze miejsce wręczyła Pani Iwona Barczyk - Wojtkowiak, Prezes Stowarzyszenia.
 
Po rozdaniu nagród przy tradycyjnej "kiełbasce i kaszance" długo trwały rozmowy i wspomnienia wychowanków i kolegów  Śp. Piotrka przede wszystkim o jego pracy w klubie Stal Stocznia. 
 
Organizatorzy i uczestnicy Memoriału dziękują Tomkowi Dąbrowskiemu za świetny catering.
 
Piotr Dąbrowski był szkoleniowcem w Stali Stocznia przez dwadzieścia lat osiągając wiele znaczących sukcesów. Pracował także w OZPN Szczecin prowadząc wojewódzkie kadry trampkarzy i juniorów. Odszedł od nas nagle podczas zajęć na hali sportowej 4 lutego 1998 w Niechorzu, gdzie przebywał na zgrupowaniu z trampkarzami.
 
Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o