UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

 W dniu dzisiejszym Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej podzielił drużyny, które zgłosiły się do Konfrontacji Klubów Piłkarskich ZZPN na trzy grupy. Ostatecznie w sobotnim, halowym turnieju w Policach udział weźmie, aż 21 zespołów. W każdej grupie znalazło się więc siedem drużyn, które będą rywalizowały ze sobą system każdy z każdym. Rywalizacja w grupach rozpocznie się o godzinie 11:00 a zakończy się o godzinie 16:15. Do fazy finałowej, która rozpocznie się o godzinie 16:30 i potrwa do 18:30, awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z grup oraz dwa zespoły z najlepszym bilansem spośród zespołów, które zajmą 3 miejsce w grupie.

GRUPA A: Piast Kolin, Zachodniopomorskie Media, Fala Międzyzdroje, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, Oldboje Chemik Police, Pogoń Szczecin, AP Kotwica Kołobrzeg ( Hala - Zespół Szkół im. Ignacego Łukaszewicza w Policach)

GRUPA B: Kolegium Sędziów ZZPN, UKS Dębno, KP Przecław, Football Academy Szczecin, Pogoń Połczyn Zdrój, Stal Szczecin, Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin ( Hala Widowiskowo - Sportowa OSiR Police ( ul Siedlecka 2B, Police)

GRUPA C: Orzeł 2010 Wałcz, Salos Szczecin, Polonia Berlin, Aquilla Szczecin, Chemik Police, Żaki Szczecin Dąbie, Sparta Gryfice ( Hala Sportowa SP nr 8 ul Piaskowa 99, Police)

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom w sobotę 6 stycznia od godziny 11:00!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o