UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Klub Sportowy Stal Szczecin weźmie udział w Konfrontacji Klubów Piłkarskich 2018 organizowanej przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Ta halowa impreza odbędzie się w sobotę 6 stycznia w Policach w trzech halach widowiskowo sportowych. Jak do tej pory do turnieju zgłosiło się aż 29 zespołów, termin zgłaszania zespołów upływa wraz z końcem bieżącego roku. Wśród drużyn biorących udział oprócz Stalówki znajdą sie m.in. takie drużyny jak: Chemik Police, Pogoń Szczecin, Błękitni Stargard, Drużyna Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, Drużyna Sędziow czy Drużyna Dziennikarzy.

Mecze odbywać się będą w trzech grupach system każdy z każdym. Grupa A swoje mecze rozgrywać będzie na hali w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II, Grupa B grać będzie w Zespole Szkół im. Ignacego Łukaszewicza, zaś grupa C w Hali Widowiskowo-Sportowej OSIR Police przy ulicy Siedleckiej. Mecze grupowe rozgrywane będą od godziny 10 do 15. Zaś faza finałowa zostanie rozegrana w Zespole Szkół im. Ignacego Łukaszewicza od godziny 15-30 i potrwa do godziny 18:00.

Nie będzie to jednak zwykły turniej. W tych rozgrywkach nie będzie mógł wziąć udział żaden z zawodników pierwszego zespołu Stali Szczecin. Jak mówi regulamin w turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny złożone z przedstawicieli klubów piłkarskich ZZPN (prezesi, członkowie zarządów, trenerzy, kierownicy, pracownicy klubowi etc. …)

Serdecznie zapraszamy w sobotę 6 stycznia do Polic do wspierania naszej drużyny w turnieju halowym!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o