UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W środowym meczu kontrolnym, pierwszy zespół Stali Szczecin zmierzył się na wyjeździe z IV-ligową Iną Goleniów. Podczas spotkania nie było widać różnicy jednej klasy rozgrywkowej, która dzieli obydwie drużyny, a momentami to podopieczni Tomasza Jechny sprawiali lepsze wrażenie na boisku kontrolując przebieg spotkania. Ostatecznie to nasza drużyna okazała się skuteczniejsza pod bramką rywali i zwyciężyła, 3:2. Gole dla Stalówki zdobyli Mariusz Sypuła, który wykorzystał podanie od Dominika Ceglarka. W drugiej połowie panowie zamienili się rolami, strzał Mariusza Sypuły zamienił się w podanie do Dominika Ceglarka, który zamykał akcję na dalszym słupku bramki gospodarzy i zdobył gola z najbliższej odległości. Z pewnością ozdobą spotkania była bramka na 3:2 dla naszej drużyna autorstwa Norberta Grązki, który huknął z dystansu poza zasięgiem bramkarza w boczną siatkę.

Ina Goleniów - Stal Szczecin 2:3 (1:1)

Skład: Sikorski - Oskar Kronkowski, Bogacz, Cydzik, Żurawik - Maciej Dochniak, Malczewski, Ceglarek, Mikołaj Waszak, Pyś - Sypuła

Zagrali również: Marcin Storek, Grązka, Kowalski, Przemysław Klowan

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o