UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

 Po przedświątecznym zwycięstwie, 6:3 z Iskrą Banie, podopiecznych trenera Adama Paliwody czeka kolejna batalia o ligowe punkty. W ramach dwudziestej drugiej kolejki "Keeza" Klasy Okręgowej grupy drugiej, Stalówka zmierzy się na wyjeździe z sąsiadem zza miedzy. W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna z Ehrle Dobra Szczecińska. Początek rywalizacji został zaplanowany na godzinę 11:00 na boisku w Dobrej.

Drużyna Ehrle po dwudziestu jeden rozegranych kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Gospodarze sobotniego starcia jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów. Co ciekawe, drużyna z Dobrej w tym sezonie jest zespołem całkowicie bezkompromisowym. Dziewięć zwycięstw oraz dwanaście porażek to dokonania Ehrle w tych rozgrywkach. Przed własną publicznością Ehrle zwyciężało czterokrotnie, zaś sześć razy lepsi okazali się przyjezdni. W meczach wiosennych drużyna spod Szczecina trzykrotnie zwyciężyła oraz trzykrotnie schodziła z boiska pokonana. Wygrać udało się na wyjeździe z Mierzynianką Mierzyn (1:2), na wyjeździe z Energetykiem Gryfino (1:2) oraz w meczu domowym z Czarnymi Fiege Lubanowo, aż 10:1. Natomiast porażki miały miejsce u siebie z Iskrą Banie (1:3), na wyjeździe z Odrą Chojna (5:2) oraz przed tygodniem w Barlinku z Pogonią, 1:0.

Stalówka po sześciu wiosennych kolejkach nadal utrzymuję pozycję zajmowaną po rundzie jesiennej. Zawodnicy trenera Adama Paliwody z dorobkiem trzydziestu punktów zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Nasza drużyna zdecydowanie lepiej radzi sobie w meczach domowych. W jedenastu spotkaniach przed własną publicznością zdobyliśmy aż dwadzieścia dwa oczka, natomiast z dziesięciu wyjazdów udało się przywieźć osiem punktów po dwóch zwycięstwach oraz dwóch remis. W sześciu wypadkach schodziliśmy z boiska pokonani. W meczach wiosennych nasz zespół zdobył dziesięć na osiemnaście możliwych do zdobycia punktów. Stalówka była bezbłędna w meczach przed własną publicznością, gdzie wygraliśmy wszystkie trzy rozegrane spotkania, 2:0 z Unią Dolice, 3:1 ze Stalą Lipiany oraz tydzień temu, 6:3 z Iskrą Banie. Z wyjazdów przywieźliśmy zaledwie jedno oczko po remisie w Widuchowej z miejscowym Łabędziem, 1:1. Pozostałe dwie delegacje to porażki, 1:0 w Myśliborzu z Osadnikiem, oraz 4:1 na Mierzynie z Mierzynianką.

Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 11:00 na stadion w Dobrej na spotkanie z drużyną Ehrle. Dla nieobecnych tradycyjnie przeprowadzimy relację tekstową na naszym profilu na Facebooku. Bądźcie z nami!

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o