W niedzielne popołudnie seniorzy rozegrali trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny była Mierzynianka Mierzyn, a więc zespół występujący na tym samym poziomie rozgrywek. Od samego początku zarysowała się przewaga podopiecznych Tomasza Jechny. Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak poczekać do 29 minuty kiedy to strzałem z dystansu bramkarza Mierzynianki pokonał Maciej Dochniak. Dziesięc minut później gola na 2:0 zdobył młodszy z braci Dochniaków, Wojciech, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem wykazał się sprytem i podciął piłkę nad wychodzącym golkiperem. Kolejne gole nasi zawodnicy zdobywali już w drugiej połowie. W 55 minucie po akcji Mateusza Wiśniewskiego gola na 3:0 zdobył Tomasz Cydzik. Dwie minuty później na strzał z dystansu zdecydował się Bartłomiej Malczewski, jego uderzenie było na tyle mocne, że bramkarz Mierzynianki nie miał najmniejszych szans. W 73 minucie Adam Bogacz pewnie wykorzystał rzut karny podwyższając wynik na 5:0. W 81 minucie wynik na 6:0 ustalił Bartłomiej Malczewski, który wykorzystał sprytne podanie Adama Bogacza.

Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 6:0 (2:0)

Skład: Jarząbek - Żurawik, Bogacz, Wis, Woźniak - Malczewski, Maciej Dochniak, Ceglarek, Kowalski, Wojciech Dochniak - Wiśniewski.

Zagrali również: Oskar Kronkowski, Staciwa, Mołda, Przemysław Klowan, Cydzik, Pyś