UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Za nami już dwie kolejki rundy wiosennej sezonu 2021/22 w Klasie Okręgowej grupie 2. W nadchodzący weekend zostanie rozegrana trzecia seria spotkań. Tym razem podopiecznych trenera Adama Paliwody czeka wyjazd do położonej około 45 kilometrów od Szczecina, Widuchowej. W sobotnie popołudnie nasz zespół zmierzy się tam z miejscowym Łabędziem. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00.

Gospodarze sobotniego meczu, Łabędź Widuchowa, po siedemnastu rozegranych spotkaniach znajdują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli. Drużyna z Widuchowej jak do tej pory zgromadziła na swoim koncie szesnaście punktów. Łabędź ma niemal identyczny bilans rozgrywanych meczów przed własną publicznością. W meczach u siebie Łabędź zanotował dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz cztery porażki, zaś w meczach wyjazdowych zawodnicy z Widuchowej również dwukrotnie zwyciężali oraz remisowali, zanotowali natomiast pięć porażek. Gdy spojrzymy na osiem punktów zdobytych przed własną publicznością to Łabędź pokonał w drugiej kolejce Pogoń Barlinek (2:1), następnie w szóstej kolejce przyszedł remis (2:2) z Arkonią Szczecin, w trzynastej kolejce padł bezbramkowy remis z Pogonią Barlinek, zaś na inaugurację wiosny drużyna z Widuchowej rozbiła Czarnych Fiege Lubanowo, 6:0.

Po dwóch rozegranych wiosennych kolejkach, pierwszy zespół Stali Szczecin utrzymuję ósmą pozycję wywalczoną po rundzie jesiennej. Stalówka po siedemnastu meczach ma na swoim koncie dwadzieścia trzy oczka i o siedem wyprzedza swojego najbliższego rywala. Na wiosnę nasz zespół minimalnie uległ na inaugurację wiceliderowi rozgrywek, Osadnikowi Myślibórz (1:0), zaś przed tygodniem Stalowcy pokonali przed własną publicznością Unię Dolice, 2:0, po golach Jakuba Wośkowiaka oraz Tomasza Cydzika z rzutu karnego. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Stalówką a Łabędziem, przy Kresowej górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli, 3:1. Gole w tamtym spotkaniu dla naszej drużyny zdobyli Jakub Wośkowiak, oraz Damian Klowan, który trafił do siatki dwukrotnie. Honorowego gola dla gości zdobył zaś Cezary Kubicki.

Serdecznie zapraszamy w sobotnie popołudnie na stadion w Widuchowej. Miejmy nadzieję, że naszej drużynie uda się odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Dla tych z Państwa, którym nie uda się dotrzeć na to spotkanie, przeprowadzimy relację na żywo na naszym profilu Facebookowym. Bądźcie z nami!

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o