UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Zaledwie trzy kolejki pozostały do zakończenia rundy jesiennej w "Keeza" Klasie Okręgowej grupie 2 w sezonie 2021/2022. Podopiecznych trenera Adama Paliwody czekają jeszcze dwa mecze wyjazdowe oraz jedno spotkanie przed własną publicznością. W ramach trzynastej serii gier nasz zespół uda się do Pyrzyc by tam zmierzyć się z miejscowym Sokołem. Będzie to starcie dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę, tj. 6 listopada o godzinie 12:00 na stadionie w Pyrzycach.

Sokół po słabym początku sezonu, w ostatnich tygodniach radzi sobie całkiem przyzwoicie. Drużyna z Pyrzyc w ostatnich czterech spotkaniach zdobyła dziewięć punktów. Sokół zwyciężył z Ehrle Dobrą Szczecińska (2:1), z Czarnymi Fiege Lubanowo (6:1) oraz przed tygodnie na wyjeździe z Pogonią Barlinek. W międzyczasie pyrzyczanie ulegli na wyjeździe Arkonii Szczecin, 1:0. Po dwunastu kolejkach Sokół ma na swoim koncie siedemnaście oczek i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, ze stratą zaledwie jednego oczka do swojego najbliższego rywala.

 Pierwszy zespół Stali Szczecin po serii trzech zwycięstw z rzędu, nieoczekiwanie popadł w kryzys. W kolejnych trzech meczach ligowych podopieczni trenera Adama Paliwody zanotowali trzy porażki z rzędu w tym dwie przed własną publicznością. Trzy tygodnie temu przegraliśmy w Barlinku z Pogonią, 2:1, zaś przy Kresowej zwyciężały kolejno Odra Chojna (0:1) oraz przed tygodniem Morzycko Moryń (1:5). Warto podkreślić, że w spotkaniu z Morzyckiem trener Paliwoda z różnych względów nie mógł skorzystać z sześciu zawodników występujących przeważnie w podstawowej jedenastce, a łącznie brakowało aż dziewięciu zawodników. Goście z Morynia całkowicie zdominowali naszą drużynę i zasłużenie wywieźli trzy punkty ze Szczecina. Po trzynastu kolejkach Stalówka z dorobkiem osiemnastu oczek plasuje się na ósmym miejscu, tak jak wspominaliśmy o punkt wyprzedzając Sokoła Pyrzyce. Zawodnicy trenera Paliwody nadal pozostają bezkompromisowi, mając na swoim koncie sześć zwycięstw oraz sześć porażek, bez żadnego remisu.

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Pyrzycach zabrzmi równo w południe w sobotę, 6 listopada. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników z trybun stadionu. Dla nieobecnych przeprowadzimy relację na żywo na naszym profilu na Facebooku.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o