UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Cztery kolejki pozostały do zakończenia rundy jesiennej w "Keeza" Klasie Okręgowej grupie 2. Przed podopiecznymi trenera Adama Paliwody drugie spotkanie przed własną publicznością z rzędu. W ramach dwunastej serii gier do Szczecina przyjedzie Morzycko Moryń. Początek rywalizacji został zaplanowany na niedzielę, tj. 31 października na godzinę 11:00.

Morzycko Moryń po jedenastu seriach spotkań zajmuje wysokie, trzecie miejsce w ligowej tabeli. Goście na swoim koncie zgromadzili jak do tej pory dwadzieścia trzy punkty. Proporcje zdobywania punktów w drużynie Morzycka rozkładają się niemal po równo. Jedenaście z nich Morzycko zdobyło przed własną publicznością, zaś dwanaście zostało przywiezione z delegacji. Na pięc wyjazdowych meczów zawodnicy z Morynia aż czterokrotnie wygrywali i odnieśli jedną porażkę. W pierwszym meczu wyjazdowym Morzycko przegrało, 3:1 z Osadnikiem Myślibórz, a następnie przyszły zwycięstwa z Łabędziem Widuchowa (1:5), Mierzynianką Mierzyn (0:2), Ehrle Dobrą Szczecińska (2:5) oraz Czarnymi Fiege Lubanowo (0:5). Przed tygodniem zespół z Morynia zremisował na własnym stadionie z Pogonią Barlinek, 1:1.

Gospodarze niedzielnego starcia, pierwszy zespół Stali Szczecin zanotował dwie porażki z rzędu. Przed dwoma tygodniami podopieczni trenera Paliwody ulegli na wyjeździe Pogonii Barlinek (2:1), zaś przed tygodniem przy Kresowej lepsza okazała się być Odra Chojna, która zwyciężyła, 0:1. Po tych dwóch niepowodzeniach nasz zespół spadł z czwartego na siódme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Tak więc do naszych najbliższych rywali tracimy pięć punktów i aby utrzymać kontakt ze ścisłą czołówką, trzeba bezwzględnie wygrać niedzielne starcie. Drużyny znajdujące się bezpośrednio przed nami, a więc Stal Lipiany oraz Arkonia Szczecin, wyprzedzają naszą drużynę tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Serdecznie zapraszamy w niedzielne przedpołudnie na stadion przy ulicy Kresowej. Rywalizacja pomiędzy Stalą Szczecin a Morzyckiem Moryń zostanie rozpoczęta o godzinie 11:00. Dla nieobecnych przeprowadzimy relację na żywo na naszym profilu na Facebooku. Bądźcie z nami!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o