UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po bardzo słabym meczu i wyjazdowej porażce, 2:1 z Pogonią Barlinek przed drużyną Stali Szczecin dwa mecze domowe z rzędu. W najbliższy weekend podopieczni trenera Adama Paliwody w ramach jedenastej serii spotkań podejmować będą przy ulicy Kresowej sąsiada z ligowej tabeli, zespół Odry Chojna. Spotkają się więc dwie drużyny, które znajdują się w czołówce "Keeza" Klasy Okręgowej grupy 2. Spotkanie zaplanowano na sobotę, tj. 23 października na godzinę 11:00.

Odra Chojna to zespół, który po dziesięciu rozegranych kolejkach znajduje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Odra zgromadziła na swoim koncie dziewiętnaście oczek na co złożyło się sześć zwycięstw, jeden remis oraz trzy porażki. Co ciekawe, zawodnicy z Chojny jak do tej pory dużo lepiej radzili sobie na wyjazdach gdzie czterokrotnie zwyciężyli i odnieśli jedną porażkę. Jedyna, wyjazdowa porażka miała miejsce na inaugurację rozgrywek, gdy Odra uległa, 2:0, Iskrze Banie. Kolejne cztery wyjazdy to zwycięstwa: 0:2 z Ehrle Dobrą Szczecińską, 1:3 z Energetykiem Gryfino, 1:3 z Czarnymi Fiege Lubanowo oraz przed dwoma tygodniami 0:1 z Pogonią w Barlinku. Warto odnotować, że Odra Chojna to jak do tej pory jedyna drużyna, która potrafiła zabrać punkty liderującej Iskierce Szczecin. W czwartej kolejce, zawodnicy z Chojny pokonali przed własną publicznością, zawodników ze Szczecina, 2:0.

Pierwszy zespół Stali Szczecin po trzech, ligowych zwycięstwach z rzędu, doznał porażki w poprzednim tygodniu. Nasi zawodnicy ulegli na wyjeździe Pogoni Barlinek, 2:1. Jedynego gola dla naszej drużyny w tamtym spotkaniu zdobył Jakub Wośkowiak. Po tej porażce, podopieczni trenera Paliwody spadli z czwartej na szóstą pozycję w ligowej tabeli. Naszych zawodników wyprzedził nasz najbliższy rywal, Odra Chojna, oraz zespół Arkonii Szczecin, który ma lepszy bilans bramkowy od naszej drużyny. Stalówka po dziesięciu kolejkach nadal pozostaje zespołem bezkompromisowym. Sześć meczów wygranych, cztery przegrane i brak jakiegokolwiek remisu to dokonania naszych zawodników w obecnym sezonie. Brak podziału punktów to spora odmiana w porównaniu do poprzednich rozgrywek, kiedy to podopieczni trenera Paliwody aż ośmiokrotnie dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami. 

Pierwszy zespół Stali Szczecin w ostatnich trzech spotkaniach przy ulicy Kresowej, odniósł trzy zwycięstwa. Jeżeli chcą się Państwo przekonać, czy uda się zwyciężyć przed własną publicznością po raz czwarty z rzędu, serdecznie zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na obiekt przy ulicy Kresowej. Początek rywalizacji z Odrą Chojna o godzinie 11:00. Dla nieobecnych tradycyjnie przeprowadzimy relację na żywo z tego wydarzenia na naszym fanpage'u na Facebooku.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o