UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po środowej porażce w V rundzie Pucharu Polski ZZPN z Vinetą Wolin, natychmiast powracamy do rozgrywek "Keeza" Ligi Okręgowej grupy 2. W najbliższy weekend zostanie rozegrana ósma seria spotkań. Podopiecznych trenera Adama Paliwody czeka wyjazd do Gryfina, gdzie zmierzą się z miejscowym Energetykiem. Początek sobotniej rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00.

Energetyk Gryfino po siedmiu rozegranych kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Powiedzieć, że gospodarzom sobotniego meczu nie idzie to jak nic nie powiedzieć. Energetyk przegrał jak do tej pory wszystkie siedem meczów. Kadra zespołu złożona jest głównie z juniorów, którzy powoli nabierają cennego doświadczenia. Na początek rozgrywek Energetyk uległ przed własną publicznością Stali Lipiany, 2:6, kolejne mecze to porażki kolejno z: Mierzynianką Mierzyn (6:1 w Mierzynie), Iskrą Banie (2:5 u siebie), Ehrle Dobrą Szczecińską (4:0 na wyjeździe), Odrą Chojna (1:3 u siebie), Czarnymi Fiege Lubanowo (3:4 u siebie) oraz przed tygodniem z Pogonią Barlinek, 4:3 w Barlinku. Trzeba więc przyznać, że w ostatnich dwóch kolejkach zawodnikom z Gryfina zabrakło niewiele do zdobycia pierwszych punktów w sezonie.

Pierwszy zespół Stali Szczecin w siedmiu rozegranych kolejkach zgromadził na swoim koncie dwanaście oczek na co złożyły się cztery zwycięstwa oraz trzy porażki. Dwanaście punktów pozwala naszej drużynie na zajmowanie siódmego miejsca w ligowej tabeli. Ostatnie ligowe spotkania podopiecznych trenera Adama Paliwody to przeplatanie domowych zwycięstw z wyjazdowymi porażkami. Taka tendencja rozpoczęła się od trzeciej kolejki rozgrywek. Wtedy to Stalówka pokonała przed własną publicznością Łabędzia Widuchowa, 3:1, by tydzień później ulec na wyjeździe Stali Lipiany, 2:1. Kolejny mecz domowy to zwycięstwo, 4:1 z Mierzynianką Mierzyn, zaś kolejna delegacja przyniosła porażką, 2:1 z Iskrą Banie. Przed tygodniem nasz zespół zwyciężył przy Kresowej, 4:0 z Ehrle Dobrą Szczecińską. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy odwrócą prawidłowość występującą w poprzednich spotkaniach i z Gryfina wrócimy z trzema punktami. Początek meczu w sobotę o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na stadion w Gryfinie lub na nasz fanpage na Facebooku, gdzie przeprowadzimy dla Was relację na żywo.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o