UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

 Po pucharowych emocjach, i środowym awansie po walkowerze z Polonią Giżyn, czas powrócić na ligowe boiska. W nadchodzący weekend zostanie rozegrana, szósta kolejka Szczecińskiej Klasy Okręgowej grupy 2. W tej serii spotkań pierwszy zespół Stali Szczecin zmierzy się na wyjeździe z będącą wyżej w ligowej tabeli, Iskrą Banie. Początek rywalizacji zaplanowano na niedzielę na godzinę 16:00.

Po pięciu rozegranych kolejkach zespół Iskry Banie znajduję się na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Zespół z Bań ma na swoim koncie dziesięć zdobytych oczek na co złożyły się trzy zwycięstwa, jeden remis oraz jedna porażka. Iskra rozpoczęła rozgrywki od domowego zwycięstwa, 2:0 z Odrą Chojna, tydzień póżniej zawodnicy z Bań ulegli przed własną publicznością drużynie Ehrle Dobra Szczecińska aż, 0:5. W trzeciej serii spotkań, Iskra zwyciężyła na wyjeździe z Energetykiem Gryfino, 2:5, zaś tydzień później przyszło domowe zwycięstwo z Czarnymi Fiege Lubanowo, 3:2. W poprzednim tygodniu z kolei, Iskra zremisowała na wyjeździe z Pogonią Barlinek, 2:2.

Stalówka po pięciu rozegranych kolejkach zajmuje ósmą pozycję w tabeli. Podopieczni trenera Adama Paliwody mają na swoim koncie dziewięć zdobytych punktów i tylko dzięki gorszemu bilansowi zdobtych bramek ustępują miejsca w tabeli drużynie Mierzynianki Mierzyn. Trzy zwycięstwa oraz dwie porażki to dokonania naszej drużyny w obecnych rozgrywkach. W meczach domowych Stalówka odniosła porażkę na inaugurację z Osadnikiem Myślibórz, a następnie przyszły zwycięstwa, 3:1 z Łabędziem Widuchowa oraz 4:1 z Mierzynianką Mierzyn. Mecze wyjazdowe to zwycięstwo, 0:3 z Unią w Dolicach oraz porażka 2:1 ze Stalą Lipiany.

Trzecie, wyjazdowe spotkanie tego sezonu w rozgrywkach ligowych zostanie rozegrane na boisku w Baniach. Pierwszy zespół Stali Szczecin zmierzy się na  wyjeździe z miejscową Iskrą. Początek rywalizacji zaplanowano na niedzielę na godzinę 16:00. Serdecznie zapraszamy na stadion w Baniach, aby wspierać naszych zawodników. Dla nieobecnych tradycyjnie przeprowadzimy relację na żywo z tego wydarzenia.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o