UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W dniu dzisiejszym, tj. we wtorek 20 lipca, pierwszy zespół Stali Szczecin rozpoczął przygotowania do sezonu ligowego 2021/22. Na pierwszych zajęciach na nowym obiekcie, trener Adam Paliwoda miał do dyspozycji 27 zawodników. Zabrakło Pawła Lisowskiego, który zdecydował się na odejście do IV-ligowej Vinety Wolin. Na treningu był obecny zaś, m.in. Rafał Komar, który po wywalczeniu awansu do IV ligi z Jeziorakiem Szczecin zdecydował się na powrót do Stalówki.

Po krótkiej rozgrzewce z piłkami wraz z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, zawodnicy przeszli do tzw. małych gierek na utrzymanie piłki, zaś na koniec rozegrany został mecz na całym boisku w którym pomarańczowi zmierzyli się z zielonymi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2:1 dla pomarańczowych. Gole dla drużyny pomarańczowych zdobyli Rafał Komar z rzutu karnego oraz Rafał Bakun, dla zielonych trafił Tomasz Cydzik.

Kolejny trening naszej drużyny zaplanowany jest na piątek na godzinę 19:00, zaś w sobotę rozegramy pierwszy sparing w którym przeciwnikiem będzie Sokół Pyrzyce. Mecz zostanie rozegrany na nowym obiekcie przy ulicy Kresowej, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Dokładną godzinę sobotniego spotkania podamy Państwu w najbliższych dniach, terminy kolejnych meczów kontrolnych jak i ewentualnych ruchów kadrowych będziemy podawać na bieżąco. Na naszym profilu Facebookowym możecie Państwo obejrzeć krótką fotorelację z dzisiejszego treningu.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o