W sobotnie popołudnie rozegrana została ostatnia kolejka w Szczecińskiej Klasie Okręgowej grupie 1. Pierwszy zespół Stali Szczecin zakończył rozgrywki wyjazdowym spotkaniem z Orłem Łoźnica, który już przed meczem został zdegradowany do A klasy. Przy wciąż niejasnej sytuacji z liczbą spadających drużyn, nasza drużyna z całych sił dążyła do zwycięstwa. Wygrana z Orłem i jednoczesna porażka Sarmaty z Tanowią pozwoliła na zakończenie rozgrywek grupy B na drugim miejscu, tylko za plecami Jantara Dziwnów.

Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin 0:3 (0:1)

Bramki: Kacper Tokarewicz x2, Tomasz Cydzik

Skład: Jarząbek - Marszałek, Cydzik, Lis, Mielnikiewicz - Waszak (46' Wośkowiak), Pankowski, Lisowski, Krasiński (66' Nowakowski), Tokarewicz - Grabarczyk (76' Krzemiński)

Stalówka mogła objąć prowadzenie już w szóstej minucie gry. Paweł Lisowski uruchomił prostopadłym podaniem Piotra Grabarczyka, napastnik Stalówki uderzył z czterdziestu metrów obok wybiegającego daleko na przedpole bramkarza, piłka wylądowała w siatce, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Sześć minut później Grabarczyk zdecydował się na silne uderzenie z dystansu, tym razem piłka poszybowała wysoko nad bramką gospodarzy. Gospodarze pierwszą groźna sytuację pod naszą bramką stworzyli sobie w trzydziestej trzeciej minucie rywalizacji. Po podaniu za linię obrony napastnik Orła znalazł się w sytuacji sam na sam z Mateuszem Jarząbkiem. Nasz bramkarz wychodząc z bramki w pewnym momencie przystanął i była to bardzo dobra decyzja. Zawodnik Orła podjął próbę przelobowania naszego bramkarza, Jarząbek zdołał jednak odbić futbolówkę końcówkami palców, a następnie Patryk Lis wybił piłkę z linii bramkowej. W czterdziestej drugiej minucie goście objęli prowadzenie. Kacper Tokarewicz otrzymał podanie za linię obrony, wykorzystał nieporozumienie pomiedzy obrońcą a bramkarzem i mocnym strzałem w kierunku bliższego słupka umieścił piłkę w siatce. Do przerwy mieliśmy więc prowadzenie Stalówki, 0:1.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia w wykonaniu podopiecznych trenera Adama Paliwody. W czterdziestej ósmej minucie gry Eryk Krasiński dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w kierunku dalszego słupka, a tam nabiegający Tomasz Cydzik wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową podwyższył prowadzenie gości na, 0:2. W siedemdziesiątej siódmej minucie spotkania na dośrodkowanie z prawej strony zdecydował sie rezerwowy w tym spotkaniu, Dawid Nowakowski, piłkę na bliższym słupku trącił Paweł Lisowski i ostatecznie trafiła ona do zamykającego akcję Kacpra Tokarewicza, ale piłka po uderzeniu głową skrzydłowego Stalówki przeleciała nad poprzeczką.

Minutę później świetnym prostopadłym podaniem popisał się inny z rezerwowych Jakub Krzemiński, który uruchomił Kacpra Tokarewicza, niestety uderzenie lewą nogą trafiło zaledwie w boczną siatkę. W osiemdziesiątej szóstej minucie gry nasi zawodnicy zadali ostateczny cios. Mateusz Pankowski, uruchomił na prawym skrzydle Pawła Lisowskiego, ten płaskim dośrodkowaniem obsłużył wbiegającego w pole karne Kacpra Tokarewicza, a nasz skrzydłowy strzałem z pierwszej piłki z szesnastu metrów ustalił wynik meczu na 0:3. Chwilę później swojego gola mógł mieć jeszcze Paweł Lisowski, ale jego uderzenie głową wybili z linii obrońcy Orła.