UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Trzy tygodnie pozostały do zakończenia sezonu 2020/2021 w Szczecińskiej Klasie Okręgowej grupie 1. W ciągu tych trzech tygodni nasi zawodnicy mają jeszcze do rozegrania cztery spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się już jutro, tj. w sobotę 5 czerwca. Podopieczni trenera Adama Paliwody podejmować będą przy Bandurskiego zespół Wichra Brojce. Po zeszłotygodniowej porażce, 1:3 z Mierzynianką Mierzyn przewaga nad bezpieczną strefą zmalała do sześciu punktów, Stalówka nie ma więc już miejsca na potknięcia.

Wicher Brojce zgromadził do tej pory na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty co daje gościom szóste miejsce w tabeli grupy B. Zawodnikom z Brojec pozostały do rozegrania już zaledwie trzy spotkania, jako że w ostatniej kolejce czeka tą drużynę pauza. Po podziale na grupy, Wicher w pięciu rozegranych kolejkach zdobył siedem punktów. Nasi sobotni rywale rozpoczęli od dwóch porażek, 1:2 u siebie z Dębem Dębice oraz wyjazdowej 2:7 z Falą Międzyzdroje. Następnie przyszedł domowy remis, 1:1 z Orłem Łoźnica oraz dwie kolejne wygrane, 2:1 w Tanowie z Tanowią oraz przed tygodniem u siebie, 6:2 z Sarmatą Dobra.

Stal Szczecin z kolei zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia dziewięć oczek co pozwala naszej drużynie na zajmowanie czwartego miejsca w tabeli grupy B. Ostatnie tygodnie nie są jednak najlepsze w wykonaniu Stalówki. Po podziale tabeli w czterech meczach nasza drużyna zdołała zdobyć zaledwie trzy punkty. Po zwycięstwie inauguracyjnym z Tanowią Tanowo, 2:1 przyszły trzy porażki z rzędu. Lepsze od podopiecznych trenera Paliwody okazywały się być takie drużyny jak Sarmata Dobra (2:1), Jantar Dziwnów (0:1) oraz przed tygodniem Mierzynianka Mierzyn (3:1).

Miejmy nadzieję, że nasz zespół podniesie się jutro po ostatnich niepowodzeniach i zdoła wreszcie zainkasować trzy punkty by nie uwikłać się jeszcze bardziej w walkę o utrzymanie. Początek sobotniego spotkania przy Bandurskiego o godzinie 11:00. Wiele wskazuje na to, że może być to ostatnie spotkanie pierwszego zespołu na tym obiekcie. Najprawdopodobniej ostatni mecz domowy z Falą Międzyzdroje, może zostać rozegrany już na nowym obiekcie przy ulicy Kresowej. Tym bardziej zachęcamy Państwa do pojawienia się jutro na stadionie przy ulicy Bandurskiego. Dla nieobecnych tradycyjnie przeprowadzimy relację na żywo.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o