UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Pięć spotkań do rozegrania pozostało naszej drużynie w sezonie 2020/2021. W najbliższą sobotę, tj. 29 maja, pierwszy zespół Stali Szczecin zmierzy się na wyjeździe z sąsiadami w tabeli, Mierzynianką Mierzyn. Mecz zostanie rozegrany w ramach piątej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej grupy B. Oba zespoły nie mogą być jeszcze pewne pozostania na przyszły sezon w Klasie Okręgowej, dlatego zapowiada się emocjonująca rywalizacja o zwycięstwo.

Mierzynianka Mierzyn zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli grupy B. Gospodarze sobotniego starcia zgromadzili do tej pory trzydzieści jeden punktów. Po podziale na grupy rozegrali cztery spotkania w których zdobyli siedem oczek. Mierzynianka pokonała na własnym stadionie Falę Międzyzdroje, 3:1. Tydzień później przyszło wyjazdowe zwycięstwo z Orłem Łoźnica, 1:2. Dwa tygodnie temu Mierzynianka przegrała u siebie, 2:4 z Tanowią Tanowo, zaś tydzień temu zremisowała na wyjeździe z Sarmatą Dobra, 3:3.

Podopieczni trenera Adama Paliwody rozegrali jedno spotkanie mniej od swoich przeciwników. Dwa tygodnie temu nasza drużyna pauzowała ze względu na nieparzystą liczbę drużyn. Stalówka ma na swoim koncie dwadzieścia dziewięc zdobytych oczek, a więc o dwa mniej od swojego sobotniego rywala. Daje to naszej drużynie czwarte miejsce w tabeli grupy B. Po podziale na grupy w trzech rozegranych spotkaniach nasi zawodnicy zdobyli trzy punkty. W pierwszej kolejce pokonaliśmy przy Bandurskiego Tanowię Tanowo, 2:1. Kolejne dwa mecze to dwie porażki, 1:2 w Dobrej z Sarmatą oraz tydzień temu 0:1 przy Bandurskiego z Jantarem Dziwnów.

W meczu pomiędzy obiema drużynami rozegranym 4 października na stadionie przy ulicy Bandurskiego padł remis, 2:2. W tamtym spotkaniu gole dla naszej drużyny zdobyli Mikołaj Waszak oraz Gracjan Sylwestrzak. Przy ewentualnym zwycięstwie w sobotę, Stalówka może przeskoczyć Mierzyniankę w tabeli. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Serdecznie zapraszamy Państwa na stadion w Mierzynie! Dla nieobecnych, standardowo przeprowadzimy relację na żywo z tego wydarzenia.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o