UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po zwycięstwie na inaugrację rywalizacji w grupie spadkowej Szczecińskiej Klasy Okręgowej, pierwszy zespół Stali Szczecin czeka kolejne wyzwanie. Podopieczni trenera Adama Paliwody w ramach drugiej kolejki udadzą się do Dobrej k. Nowogardu by tam zmierzyć się z miejscowym Sarmatą. Początek sobotniej konfrontacji zaplanowano na godzinę 15:00.

Sarmata z Dobrej, w dzięwiętnastu dotychczas rozegranych meczach zdobył dwadzieścia siedem oczek. Bilans punktowy gospodarzy rozkłada się praktycznie równomiernie. Na własnym stadionie zdobyli oni czternaście, zaś na wyjazdach trzynaście punktów. Po pierwszej kolejce po podziale na grupy Sarmata spadł z dziesiątego na dwunaste miejsce w ligowej tabeli. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawodnicy z Dobrej pauzowali ze względu na nieparzystą liczbę drużyn po podziale na grupy.

Stal Szczecin po zeszłotygodniowym zwycięstwie na własnym stadionie z Tanowią Tanowo awansowała na dziesiąte miejsce w tabeli, co daje naszej drużynie drugą lokatę w grupie B. Podopieczni trenera Adama Paliwody zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów. Zwycięstwo to rodziło się w bólach, ale pomimo gry w osłabieniu naszej drużynie udało się zdobyć decydującego gola w 90 minucie, a jego autorem był Patryk Lis.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w ramach rundy jesiennej. Spotkanie zostało również rozegrane w Dobrej. Mecz zakończył się wynikiem, 3:1 dla gospodarzy. Czy Stalówka zrewanżuje się swoim rywalom? Pierwszy gwizdek arbitra w sobotę, tj. 8 maja o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo, którą tradycyjnie przeprowadzimy na naszym profilu facebookowym.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o