UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po kilku tygodniach przerwy spowodowanych restrykcjami, które zakazywały uprawiania sportu amatorskiego, do rozgrywek powracają zawodnicy pierwszego zespołu Stali Szczecin. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zdecydował się podzielić tabelę na pół i utworzyć dwie grupy w których drużyny rywalizować będą o kompletnie różne cele. Górna połowka walczyć będzie o awans do IV ligi, zaś dolna o pozostanie w Szczecińskiej Klasie Okręgowej.

Stal Szczecin po dziewiętnastu rozegranych meczach z dorobkiem dwudziestu siedmiu oczek zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, co sprawia, że podopieczni trenera Adama Paliwody rozegrają osiem spotkań z drużynami z dolnej połówki tabeli. Conajmniej cztery zespoły zostaną zdegradowane do A klasy. 

W sobotę tj. 1 maja, Stal Szczecin w pierwszej kolejce nowego formatu zmierzy się przy Bandurskiego z ostatnią w tabeli Tanowią Tanowo. Goście mają na swoim koncie dziesięć oczek i wydaje się, że ich szanse na utrzymanie się w Szczecińskiej Klasie Okręgowej są naprawdę niewielkie.

Sobotnie spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do śledzenia naszego fanpage'u na Facebooku gdzie przeprowadzimy dla Państwa relację na żywo z tego wydarzenia. Początek rywalizacji o godzinie 11:00.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o