UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

I w ten oto sposób dojeżdzamy do mety rundy jesiennej sezonu 2020/2021. W najbliższy weekend przed nami ostatni etap tej części sezonu. Na pewno z tej rundy można było wyciągnąć więcej, ale na podsumowania i analizę przyjdzie pora. Mamy jeszcze robotę do wykonania. W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Adama Paliwody podejmować będą drużynę Fali Międzyzdroje. Spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00.

Fali Międzyzdroje, podobnie jak naszej drużynie udało się rozegrać komplet szesnastu spotkań. Drużyna z nad morza zgromadziła na swoim koncie trzynaście oczek co pozwala jej na zajmowanie szesnastego miejsca w tabeli. Nasi goście zdecydowanie lepiej radzą sobie w meczach na własnym boisku co z pewnością nie jest dla nich dobrym prognostykiem przed sobotnią rywalizacją. Z siedmiu delegacji udało się przywieźć zaledwie trzy punkty po zwycięstwie dwa tygodnie temu z Wichrem Brojce, 4:3. Pozostałe sześć meczów wyjazdowych drużyny Fali zakończyło się porażkami. W poprzedniej kolejce Fala uległa na własnym stadionie Sparcie Gryfice, 0:4.

Stalówka po szesnatu kolejkach ma na swoim koncie o sześć punktów więcej od swoich rywali, dziewiętnaście. Cztery zwycięstwa, siedem remisów oraz pięć porażek to rezultaty naszej drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Przy Bandurskiego bilans podopiecznych Adama Paliwody nie wygląda jednak najgorzej. Zaledwie jedna porażka w meczu derbowym z Jeziorakiem, poza tym trzy zwycięstwa oraz trzy remisy. Przed dwoma tygodnia poległa tutaj Iskra Golczewo, uważana za drużynę z jednym z największych potencjałów w tej lidze. Nieco gorzej naszej drużynie na wyjazdach gdzie udało się wygrać tylko raz, czterokrotnie padł remis i cztery razy schodziliśmy z boiska pokonani. Jak przed tygodniem gdy po niezwykle wyrównanym pojedynku ulegliśmy Mewie Resko, 4:3.

Stalówka na pewno będzie chciała zakończyć rundę jesienną zdobyciem trzech punktów na własnym boisku. Goście z pewnością liczą na wywiezienie punktów z Bandurskiego. Kto będzie górą. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, więc bądźcie z nami i śledzcie nasz fanpage na Facebooku. Specjalnie dla Was przeprowadzimy relację live z tego wydarzenia.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o