UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Pięć meczów pozostało do zakończenia rundy jesiennej sezonu 2020/2021. Najbliższe dwa mecze podopieczni trenera Adama Paliwody rozegrają na wyjazdach. W najbliższy weekend pojedzie do Gryfic by tam zmierzyć się z miejscową Spartą. Stalówka na pewno będzie liczył na przełamanie serii trzech meczów bez zwycięstwa. Początek rywalizacji na stadionie w Gryficach zaplanowano na sobotę tj. 24 października na godzinę 15:00.

Gospodarze sobotniego meczu po dwunastu kolejkach znajdują się na wysokim, piątym miejscu w ligowej tabeli. Gryficzanie na swoim koncie zgromadzili do tej pory dwadzieścia punktów na co złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy oraz cztery porażki, a bilans bramkowy wynosi 27 goli strzelonych do 27 straconych. Przed własną publicznością Sparta na pięć spotkań, trzykrotnie zwyciężała, raz zremisowała, a raz schodziła z boiska pokonana. Przed tygodniem drużyna z Gryfic wysoko uległa na wyjeździe Piastowi Gryfice, 1:4.

Stalówka tak jak wspominaliśmy we wstępie ma na swoim koncie trzy mecze bez zwycięstwa. Dwa domowe remisy, 2:2 z Mierzynianką Mierzyn oraz przed tygodniem 1:1 z Wichrem Brojce oraz wyjazdowa porażka, 1:2 z Orłem Łoźnica to ostatnie wyniki naszej drużyny. Po dwunastu seriach gier z dorobkiem piętnastu oczek znajdujemy się na jedenastym miejscu. Tabela jest jednak niezwykle spłaszczona i do trzeciego miejsca tracimy zaledwie pięć punktów.

Przypominamy, że sobotnie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, więc jeżeli planowaliście Państwo wspierać naszych zawodników z trybun, to serdecznie prosimy o pozostanie w domach.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o