UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Siedem kolejek pozostało do zakończenia rundy jesiennej sezonu 2020/2021 w Szczecińskiej Klasie Okręgowej grupie północnej. W jedenastej serii gier nasz zespół uda się do Łoźnicy by tam zmierzyć się z miejscowym Orłem. Początek rywalizacji zaplanowano na sobotę, tj. 10 października na godzinę 14:00.

Nasz sobotni rywal, Orzeł Łoźnica jest jedną z dwóch drużyn z najmniejszą ilością zdobytch oczek w tegorocznych rozgrywkach. Podopieczni trenera Zbigniewa Gumiennego w dziesięciu rozegranych spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie cztery punkty i tylko lepszym bilansem bramkowym wyprzedzają ostatnią w tabeli, Falę Międzyzdroje. Co ciekawe, Orzeł jak do tej pory nie zdołał zdobyć jeszcze żadnego punktu grając przed własną publicznością. Zawodnicy z Łoźnicy przegrali wszystkie cztery spotkania w roli gospodarza, zaś w sześciu meczach rozgrywanych na wyjeździe udało się odnieść jedno zwycięstwo, raz zremisować oraz czterokrotnie przegrać. W ostatniej serii gier Orzeł uległ na wyjeździe, Sparcie Gryfice, 6:3.

 Stal Szczecin od pięciu spotkań pozostaje drużyną niepokonaną. Na pierwszy rzut oka brzmi to całkiem nieźle, ale jeśli dodamy, że aż trzy spotkania zostały przez nasz zespół zremisowane, może to wyglądać zgoła inaczej. Łącznie w dziesięciu meczach nasi zawodnicy zdobyli czternaście punktów, trzykrotnie wygrywając, pięciokrotnie remisując i dwukrotnie schodząc z boiska pokonanym. Czternaście zdobytych oczek pozwala podopiecznym trenera Adama Paliwody na zajmowanie dziewiątego miejsca w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce pomimo świetnego początku spotkania i dwubramkowego prowadzenia, Stalówka ostatecznie podzieliła się punktami z Mierzynianką Mierzyn, remisując przy Bandurskiego, 2:2.

 W poprzednim sezonie mecz pomiędzy obiema drużynami został również rozegrany w Łoźnicy. Spotkanie zakończyło się remisem, 2:2, a gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania już w doliczonym czasie gry. Jaki wynik padnie tym razem? Serdecznie zapraszamy w sobotę do Łoźnicy, początek meczu o godzinie 14:00. Tradycyjnie zostanie przeprowadzona relacja live z tego wydarzenia.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o