Kibice zgromadzeni dziś na boisku w Giżynie z pewnością nie mogli się nudzić. Drużyny Polonii i Stali stworzyły dzisiaj widowisko z wieloma zwrotami akcji, a także z ogromną ilością bramek. Już po chwili, gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego. Po 30 minutach to podopieczni trenera Paliwody prowadzili, 1:4. Mogło się wydawać, że wynik jest rozstrzygnięty, nic bardziej mylnego. Po 75 minutach mieliśmy wynik, 5:5. Wydawało się, że spotkanie może zakończyć się rzutami karnymi, jednak gole Mikołaja Waszaka oraz Gracjana Sylwestrzaka dały awans Stalówce do 4 rundy.

Polonia Giżyn - Stal Szczecin 5:7 (2:4)

Bramki: Wośkowiak x2, Sylwestrzak x2, Lisowski x2, Waszak

Skład: Marczewski - Kowalski (46' Krasiński), Mielnikiewicz, Cydzik, Prill - Lisowski, Szot, Storek (46' Waszak), Sylwestrzak, Wójtowicz - Wośkowiak