UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Pierwszy zespół przygotowuje się do sobotniego, wyjazdowego starcia z wiceliderem rozgrywek, Jantarem Dziwnów. Po środowym treningu udało nam się porozmawiać z powracającym do drużyny wieloletnim rozgrywającym Stalówki, Marcinem Storkiem. Oto efekty naszej współpracy.

Jak to się stało, że Marcin Storek, powrócił na boisko?

" Ani na chwilę nie przestałem grać w piłkę. W prawdzie było to granie głównie "orlikowe", ale nie wyobrażam sobie bez tego życia. Zawieszenie gry na dużym boisku, było związanie z kontuzją, która wykluczyła mnie na kilka miesięcy. Dodatkowo dużo zajęć zawodowych, nie pozwalało na odpowiednią ilość treningów z drużyną. Teraz trochę to sobie wszystko poukładałem i bardzo się cieszę, że znów mogę grać dla tego klubu.

Co sądzisz o początku sezonu w wykonaniu naszej drużyny?

" Uważam, że początek sezonu jest dobry! Remis na wyjeździe na ciężkim terenie i pewne zwycięstwo nad beniaminkiem u siebie pokazuje, że możemy namieszać w tym sezonie.

Czy widzisz duże różnice pomiędzy szatnią kiedy Ty wchodziłeś do pierwszego zespoły, a obecną szatnią?

"Nie ma chyba jakiejś wielkiej różnicy. Szatnię Stali zawsze charakteryzowało to, że większość ludzi jest stąd i znamy się bardzo dobrze. Większość chłopaków, którzy teraz są w pierwszym zespole pamiętam z drużyn młodzieżowych naszego klubu. Atmosfera zawsze jest tu bardzo fajna."

Jak widzisz swoją rolę w zespole?

" Po prostu chcę pomóc drużynie na tyle, na ile jestem w stanie. Kilka sezonów rozegrałem na tym i troszkę wyższym poziomie, więc wiem z czym to się je."

Na jaki wynik możemy liczyć z Jantarem?

" Jedziemy tam tylko i wyłącznie po zwycięstwo!"

Jakie są cele naszej drużyny na ten sezon?

"Jeśli spytasz któregoś zawodnika jaki ma cel na ten sezon, to chyba każdy odpowie, że awans. Myślę, że z takim nastawieniem każdy z nas do tego sezonu przystąpił. Co będzie? Boisko Pokaże!

Serdecznie dziękuję za rozmowę.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o