UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Za nami już dwie kolejki w Szczecińskiej Klasie Okręgowej grupie północnej. W poprzednich meczach podopiecznym trenera Adama Paliwody udało się zdobyć cztery oczka, co może być całkiem dobrym prognostykiem na przyszłość. Los tak chciał, że swoje drugie spotkanie wyjazdowe zagramy po raz kolejny nad morzem. W ramach trzeciej kolejki Stalówka uda się do Dziwnowa, by tam zmierzyć się z miejscowym Jantarem, który jest beniaminkiem a także wiceliderem rozgrywek.

Zespół Jantara to kolejny z beniaminków, który staje na drodze naszej drużyny na początku rozgrywek. W zeszłym sezonie w pierwszej grupie szczecińskiej A-klasy zawodnicy z Dziwnowa zakończyli rozgrywki na drugim miejscu ustępując jedynie Fali Międzyzdroje. W dwunastu zdobytych meczach zdobyli dwadzieścia dziewięć punktów po dziewięciu zwycięstwach, dwóch remisach i tylko jednej porażce, na wyjeździe z Sowianką Sowno, 3:2. W obecnym sezonie Jantar przekłada dobrą formę z poprzednich rozgrywek grając o ligę wyżej. W dwóch pierwszych meczach zawodnicy z nad morza zdobyli komplet oczek po zwycięstwach, u siebie z Wichrem Brojce, 5:0 oraz na wyjeździe ze Spartą Gryfice, 2:0. Warto zauważyć, że jako jedyna drużyna w rozgrywkach nie stracili jeszcze gola.

Stalówka swój sezon również rozpoczęła z wysokiego "C". Po meczu z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, mogło się wydawać, że miano "Królów Remisów" z poprzedniego sezonu, może na stałe przylgnąć do naszej drużyny. W zeszły weekend Stal, pokonała wysoko na własnym boisku Dąb Dębice i z czterema oczkami zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli. Wygląda na to, że w najbliższych tygodniach, skala trudności spotkań, może być dla naszej drużyny rosnąca. Już pojutrze zagramy na wyjeździe z wiceliderem, zaś w dalszej kolejności zagramy z Jeziorakiem oraz Sarmatą, również drużynami, które nie straciły jeszcze punktów.

Czy podopieczni trenera Adama Paliwody podtrzymają dobrą passę i po trzeciej kolejce nadal będą drużyną niepokonaną? Serdecznie zapraszamy Państwa na stadion w Dziwnowie. Początek meczu o godzinie 16:30. Dla osób nie będących w to sobotnie popołudnie z nami, tradycyjnie przeprowadzimy relację live.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o