UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po zeszłotygodniowym remisie na inaugurację z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, tym razem podopiecznym trenera Adama Paliwody przyjdzie otworzyć sezon przed własną publicznością. W sobotę na Bandurskiego przyjedzie beniaminek rozgrywek, Dąb Dębice. Spotkanie to rozpoczniemy tradycyjnie o godzinie 11:00.

Po pierwszej kolejce zespół gości plasuje się na trzynastym miejscu w tabeli ex aequo z Mierzynianką Mierzyn. Na inaugurację drużyna z Dębic przegrała przed własną publicznością ze Spartą Gryfice, 0:1. W poprzednim sezonie Dąb okazał się najlepszy w drugiej grupie szczecińskiej A-klasy. Zawodnicy z Dębic w trzynastu spotkaniach odnieśli dwanaście zwycięstw i tylko raz zremisowali. Ostatecznie o trzy punkty wyprzedzili Sarmatę z Dobrej.

Stalówka po remisie 1:1 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, zajmuje ósme miejsce w tabeli ex aequo właśnie z drużyną z nad morza, a także z Tanovią Tanowo oraz Arkonią Szczecin. Do sobotniego spotkania zawodnicy ze Szczecina przystąpią wzmocnieni powrotami kilku zawodników, którzy z różnych względów nie mogli wystąpić w pierwszym spotkaniu. Drużyna jest niezwykle zmotywowana i gotowa do walki o trzy punkty.

Na pewno po raz kolejny warunki atmosferyczne nie będą ułatwiały zawodnikom obu drużyn w stworzeniu  dobrego widowiska. Na sobotnie przedpołudnie przewidywana jest temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza. Serdecznie zapraszamy więc Państwa by ten piękny, słoneczny dzień spędzić razem z nami. Początek sobotniej rywalizacji przy Bandurskiego o godzinie 11:00!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o