UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Za dwa i pół tygodnia rozpoczniemy zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021. Zespoły rozgrywają mecze kontrolne i intensywnie przygotowują się do nowych rozgrywek. Jest to również czas na ruchy transferowe pomiędzy klubami. Nie inaczej jest również z drużyną Stali Szczecin. Jak do tej pory w naszej drużynie nastąpiło więcej transferów do klubu. Jedynym zawodnikiem, który opuści klub z Bandurskiego będzie Krystian Mazurek( na zdjęciu małym), który w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Hutnika Szczecin. Dla Krystiana będzie to okazja aby spróbować swoich sił w wyższej lidze.

Powroty do klubu zapowiadają się, może jeszcze bardziej interesująco. Do klubu powracają Gracjan Sylwestrzak oraz Marcin Storek, z niemieckiego Penkuner SV powracają również Mateusz Jarząbek( na zdjęciu dużym) oraz Marcin Bartczak. Z Penkunera SV dołączył również Paweł Lisowski, zawodnik, który występował w juniorach Stali Szczecin by następnie zamienić Stalówkę na Salos Szczecin z którego trafił do Ruchu Chorzów. Z zespołem ze Śląska zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski. W dalszej części swojej kariery Lisowski występował również m.in. w Piaście Gliwice, Flocie Świnoujście, Kotwicy Kołobrzeg, Bytovii Bytów, Błękitnych Stargard czy też Stilonie Gorzów Wielkopolski.

Krystianowi Mazurkowi życzymy powodzenia w nowym klubie, zaś zawodnikom powracającym do Stalowej Rodziny, życzymy wielu udanych występów w zespole z Bandurskiego.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o