UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Cztery mecze pozostały jeszcze do rozegrania w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Dwa z nich zostaną rozegrane przed własną publicznością, zaś kolejne dwa na wyjazdach. W ramach dwunastej serii spotkań, pierwszy zespół Stali Szczecin podejmować przy Bandurskiego drużynę Zorzy Dobrzany. Dojdzie więc do rywalizacji dwóch sąsiadów w tabeli, Stalówka zajmuje obecnie dziesiąte, zaś Zorza jedenaste miejsce. Mecz odbędzie się w sobotę, tj, 2 listopada o godzinie 11:00.

Drużyna z Dobrzan w jedenastu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyła trzynaście punktów na co złożyły się trzy zwycięstwa, cztery remisy oraz cztery porażki. Zorza ma ujemny bilans bramkowy z trzynastoma strzelonymi i piętnastoma straconymi golami. Paradoksalnie zawodnikom Zorzy lepiej gra się na wyjazdach gdzie zdobyli dziewięć punktów notując dwa zwycięstwa, trzy remisy oraz tylko jedną porażkę na inaugurację sezonu z Piastem Chociwel (0:1). W poprzedniej kolejce Zorza zremisowała przed własną publicznością z Pomorzaninem Nowogard, 1:1.

Stal Szczecin ma na swoim koncie o dwa punkty wiecej od swojego sobotniego rywala. Trzy zwycięstwa, sześć remisów, dwie porażki i bilans bramkowy 18-15 to dotychczasowe rezultaty podopiecznych trenera Adama Paliwody w tym sezonie. Nasza drużyna przez osiem kolejek pozostawała niepokonana, jednakże w trzech ostatnich kolejkach zanotowaliśmy dwie wyjazdowe porażki (1:2 z Mewą Resko oraz 0:1 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal). Pomiędzy tymi meczami w dramatycznych okolicznościach udało się pokonać przy Bandurskiego, Światowida 63 Łobez, 3:2.

Spotkanie z Zorzą Dobrzany będzie przedostatnim, rozgrywanym przy Bandurskiego spotkaniem w tym roku. Dlatego tym bardziej zachęcamy do przybycia na stadion i wspierania naszych zawodników. Początek rywalizacji tradycyjnie w sobotę o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o