UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Choć jest to wydarzenie kompletnie niepowiązane z piłką nożną, kibiców Stali Szczecin powinno jednak zainteresować. W dniu 26 października w Pyrzycach odbędzie się gala MMA "Gladiator Arena". Podczas tejże gali do walki przystąpi zawodnik naszej drużyny, Rafał Komar. Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Łodzi, Patryk Łuczak. Walka zostanie stoczona na zasadach K1, 3 rundy po 3 minuty. Zapytaliśmy Rafała skąd pomysł na udział w tego rodzaju wydarzeniu. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedź naszego zawodnika.

Pomysł na walkę wział się stąd, że jak pewnie większość wie od dzieciństwa trenowałem sporty walki i to od zawsze była moja pasja. Chciałem po prostu mieć jakiś cel. Całe życie go miałem, a ostatnie lata gdzie przestałem grać w piłkę na wyższym poziomie, czułem że moje życie to taka wegetacja. Postanowiłem więc sobie, że muszę mieć cel, żeby się przygotować, zgubić zbędne kilogramy i wziąć się za siebie. Udało się, zrzuciłem szesnaście kilogramów, jestem w gazie i w pewnym stopniu już czuję się zwycięzcą. Ciężko trenowałem, więc teraz podczas walki to już będzie sama przyjemność. Czy pójdę w to dalej? Nie wiem zobaczymy po sobocie, myślę że są duże szanse na to, że to nie będzie moja ostatnia walka. Dzięki wszystkim za wsparcie, trzymajcie kciuki.

 Wedle prośby Rafała, trzymajmy za niego kciuki w najbliższą sobotę. Rafał, jesteśmy z Tobą! Cała Stal zawsze razem!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o