UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W poprzednim tygodniu osiągneliśmy półmetek rundy jesiennej sezonu 2019/2020 w Szczecińskiej Klasie Okręgowej. W najbliższy weekend zostanie rozegrana dziewiąta seria spotkań. W tej kolejce zespół Stali Szczecin uda się do Reska by tam zmierzyć się z miejscową Mewą. Na ten moment oba zespoły znajdują się w środku tabeli, choć ich ambicje sięgają znacznie wyżej. Mecz zaplanowano na sobotę tj. 12 października na godzinę 12:00 na stadionie w Resku.

 Po ośmiu rozegranych kolejkach, Mewa znajduje się na siódmym miejscu w tabeli. Zespół z Reska zgromadził na swoim koncie trzynaście oczek na co złożyły się trzy zwycięstwa oraz cztery remisy. Raz zawodnicy Mewy schodzili z boiska pokonani. W meczach domowych Mewa jest jak do tej pory niepokonana. Na cztery spotkania rozegrane w domu sobotni gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa ( 4:1 ze Światowidem 63 Łobez oraz 2:1 z Wichrem Brojce), dwa mecze zakończyły się remisami ( 2:2 z Zorzą Dobrzany oraz 2:2 z Mierzynianką Mierzyn). Bilans bramkowy drużyny z Reska to trzynaście goli strzelonych oraz jedenaście straconych. W poprzedniej kolejce Mewa zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Pomorzaninem Nowogard.

Stal Szczecin pomimo faktu, że nadal pozostaje niepokonana zdobyła mniej punktów od swojego sobotniego rywala. Podopieczni trenera Adama Paliwody w ośmiu rozegranych meczach zdobyli dwanaście punktów i znajdują się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli. Dwa zwycięstwa oraz aż sześć remisów to dotychczasowe rezultaty naszej drużyny. Na wyjazdach Stalówka rozegrała jak do tej pory trzy spotkania i wszystkie z nich zakończyły się remisami ( 0:0 z Pomorzaninem Nowogard, 2:2 z Orłem Łoźnica oraz 0:0 z Piastem Chociwel. Bilans bramkowy Stalówki to czternaście goli strzelonych oraz dziesięć straconych. W poprzednim tygodniu Stal zremisowała przed własną publicznością z liderem, Polonią Płoty, 1:1. Gola dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobył Konrad Pyś. 

Tak jak wspominaliśmy, nasza drużyna pozostaje niepokonana, ale brakuje jej zwycięstw. Czy tym razem w końcu uda sie pokonać swojego przeciwnika i zdobyć trzy punkty? Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 12:00 na stadion w Resku!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o