UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2019/2020 w Szczecińskiej Klasie Okręgowej zbliżają się do półmetka. W najbliższy weekend zostanie rozegrana ósma seria spotkań. Na inaugurację tej kolejki zmierzą się ze sobą dwie jak dotąd niepokonane drużyny. W sobotnie przedpołudnie na Bandurskiego przyjedzie lider tegorocznych rozgrywek, Polonia Płoty. Mecz rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 11:00.

Polonia Płoty to kolejny baniaminek, z którym przyjdzie się zmierzyć naszej drużynie w pierwszej części sezonu. Będzie to jednak rywal sklasyfikowany zdecydowanie najwyżej. Lider rozgrywek w siedmiu rozegranych kolejkach zgromadził na swoim koncie aż dziewiętnaście punktów. Sześć zwycięstw i tylko jeden remis to dotychczasowe osiągnięcie zespołu z Płot. Osiemnaście goli strzelonych i tylko trzy stracone to bilans bramkowy naszego sobotniego rywala. Jedynym rywalem, któremu udało się zatrzymać Polonię w tym sezonie jest Wicher Brojce. W czwartej kolejce Wicher bezramkowo zremisował z Polonią przed własną publicznością. Na pewno warto odnotować zwycięstwo Płotczan z piątej kolejki kiedy to pokonali u siebie Jezioraka Szczecin, 3:1.

Stalówka choć nadal niepokonana zajmuje obecnie siódme miejsce w ligowej tabeli. Dwa zwycięstwa oraz pięć remisów to dotychczasowe wyniki podopiecznych trenera Adama Paliwody. W siedmiu kolejkach naszej drużynie udało się zdobyć trzynaście goli jednak straciliśmy ich aż dziewięć. Przed tygodniem Stal zanotowała już piąty remis w obecnych rozgrywkach po bezbramkowym wyniku na wyjeździe z Piastem Chociwel. Pomimo kilku dogodnych sytuacji, nie udało się pokonać dobrze dysponowanego tego dnia, Marka Ufnala.

Czy seria meczów bez porażki zakończy się dla którejś z drużyn już w sobotę? A może Stalówka po raz kolejny podzieli się punktami ze swoim przeciwnikiem? Serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion przy ulicy Bandurskiego. Początek rywalizacji o godzinie 11:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o