UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W najbliższy weekend zostanie rozegrana siódma kolejka Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Grupy Północnej. W tej serii spotkań zakończony zostanie maraton meczowy z beniaminkami. Podopieczni trenera Adama Paliwody, udadzą się do Chociwla by tam zmierzyć się z miejscowym Piastem. Mecz został zaplanowany na sobotę tj. 28 września na godzinę 14:00.

Po sześciu rozegranych kolejka, Piast znajduje się dokładnie na samym środku ligowej tabeli. Podopieczni trenera Tadeusza Piotrowskiego zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Warto zaznaczyć, że wszystkie punkty Piast zdobył przed własną publicznością, pokonując kolejno Zorzę Dobrzany (1:0), Wichra Brojce (4:0) oraz Mierzyniankę Mierzyn (3:1). W meczach wyjazdowych nie jest już jednak tak kolorowo. Zawodnicy z Chociwla przegrali w delagacjach wszystkie trzy mecze: 0:2 w Golczewie z Iskrą, 0:5 w Szczecinie z Jeziorakiem oraz tydzień temu 0:3 w Nowogardzie z Pomorzaninem.

Stal Szczecin nadal pozostaje drużyną niepokonaną. Podopieczni trenera Adama Paliwody po czterech remisach z rzędu zdołali w końcu wygrać spotkanie. Tydzień temu Stalówka pokonała przy Bandurskiego drużynę Prawobrzeża Świnoujście, 2:0. Gole dla naszej drużyny zdobywali Damian Klowan oraz Konrad Pyś. Dwa zwycięstwa oraz cztery podziały punktów dają naszej drużynie dziesięć oczek, zatem o jedno więcej od naszego sobotniego rywala. Pozycja w tabeli również różni się o jedno oczko, Stal po sześciu kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Czwarte zwycięstwo Piasta przed własnymi kibicami czy może pierwsze zwycięstwo naszej drużyny na wyjeździe? Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 14:00 na stadion w Chociwlu!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o