UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po pucharowej porażce z Ehrle Dobra Szczecińska, 1:3, zawodnicy Stali Szczecin bardzo szybko dostają szansę do rehabilitacji. W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna podejmować będzie na Bandurskiego ekipę Tanowii Tanowo. Po raz drugi więc podopieczni trenera Adama Paliwody, rozegrają swoje spotkanie ligowe przed własną publicznością i po raz drugi będzie to mecz inaugurujący kolejkę w Szczecińskiej Lidze Okręgowej Grupie Północnej.

Tanowia Tanowo to trzeci, kolejny beniaminek stający na drudze naszej drużyny. W dwóch poprzednich przypadkach Stalówka remisowała (0:0 w Nowogardzie z Pomorzaninem i 2:2 u siebie ze Spartą Gryfice). Tanowia po trzech rozegranych znajduje sie na czternastym miejscu w tabeli z dorobkiem jednego punktu. W dwóch pierwszych spotkaniach zawodnicy z Tanowa ponieśli dwie porażki (0:6 u siebie z Jeziorakiem Szczecin oraz 0:2 na wyjeździe z Mierzynianką Mierzyn. Tydzień temu Tanowia zdobyła pierwszy punkcik w tym sezonie po remisie u siebie 1:1 z Pomorzaninem Nowogard. W środku tygodnia Tanowia podobnie jak Stalówka pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski ZZPN po wyjadowej porażce 0:1 z Grotem Gardno.

Z kolei Stal Szczecin po trzech seriach gier znajduje się kompletnie po drugiej stronie ligowej tabeli. Pięc zdobytych oczek pozwala podopiecznym Adama Paliwody na zajmowanie piątej lokaty. Zwycięstwo na inaugurację sezonu z Mierzynianką Mierzyn 4:2 i dwa wspomniane wcześniej remisy z Pomorzaninem Nowogard oraz Spartą Gryfice to rezultaty osiągnięte przez nasz zespół. Strata do prowadzącego duetu Jeziorak Szczecin, Polonia Płoty wynosi więc już cztery oczka, gdyż oba zespoły zanotowały jak do tej pory komplet zwycięstw.

Czy Stalówka wróci na zwycięski szlak po trzech meczach z rzędu we wszystkich rozgrywkach bez wygranej? Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 11:00 na stadion przy ulicy Bandurskiego!

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o