UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W przeddzień meczu ze Spartą Gryfice przeprowadziliśmy krótką rozmowę ze skrzydłowym Stali Szczecin, Erykiem Krasińskim. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Jak przyjeliście remis z Pomorzaninem Nowogard?

Byliśmy świadomi, że mecz w Nowogardzie nie będzie łatwym meczem. Nie od dziś wiadomo, że beniaminkowi w pierwszych meczach sezonu nigdy nie zabraknie ambicji i woli walki. Mecz był trudny pod względem fizycznym, ciężko było skonstruować składny atak. Mimo to mieliśmy swoje okazje. Mamy nadzieję, że doświadczenie, które zyskaliśmy po tym meczu przełożymy na zwycięstwa w dalszej części sezonu.

Jaka atmosfera panuje w zespole?

Odkąd pojawiam się na treningach pierwszego zespołu atmosfera zawsze była bardzo dobra. W obecnym sezonie jest podobnie. Wiemy o tym, że wyniki tworzą atmosferę, dlatego naszym celem jest wygrywanie każdego kolejnego meczu.

To twój kolejny sezon w pierwszym zespole. Co możesz nam o tym powiedzieć?

W zespole seniorów pojawiam się już od paru lat, jednak grę w pierwszym zespole łączyłem z grą w juniorach. Razem z paroma kolegami z drużyny juniorów dołączyliśmy już na stałe do pierwszego zespołu i mamy nadzieję, że pomożemy w realizacji celów na ten sezon.

W sobotę tylko zwycięstwo?

Wierzymy, że w obecnym sezonie również z naszego stadionu zrobimy twierdzę nie do zdobycia i w sobotę trzy punkty zostaną w Szczecinie. Chcielibyśmy godnie pożegnać stadion i na koniec sezonu świętować awans.

Dziękuję bardzo za rozmowę.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o