UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Dwa miesiące przyszło nam czekać na kolejny, ligowy mecz zespołu Stali Szczecin. Wreszcie ta chwila nadchodzi. Już w najbliższy weekend podopieczni trenera Adama Paliwody zainagurują sezon 2019/2020. Po komplecie zwycięstw w meczach kontrolnych na pewno do rozgrywek można podchodzić z optymizmem. Los tak chciał, że w pierwszej kolejce dojdzie do rywalizacji dwóch dobrych znajomych, Stalówka podejmować będzie przy Bandurskiego, Mierzyniankę Mierzyn. Warto zaznaczyć, że w poprzednich sezonach naszej drużynie z Mierzynianką grało się niezwykle ciężko, choć niejednokrotnie przeważaliśmy na boisku to ostatecznie góry byli zawodnicy z Mierzyna.

Stalówka do sezonu przystąpi wzmocniona kilkoma zawodnikami. Do drużyny powrócili po krótszym lub dłuższym czasie Rafał Komar oraz Bartosz Bartłomiejczyk. Zawodnikami Stali zostali również dwaj Ukraińcy, Dmytro Sobetskyi oraz Evhenii Zadareiko. Podczas meczów kontrolnych szczególnie wyróżniał się Rafał Komar, który w każdym ze spotkań wpisywał się na listę strzelców. Wygląda na to, że Rafał przeżywa obecnie drugą młodość. Czy te wzmocnienia oraz dobre wyniki meczów kontrolnych przełożą się na pierwsze ligowe punkty?

Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 11:00 na stadion przy ulicy Bandurskiego. Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, zabierajcie znajomych i bądźcie z nami!

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o