UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Klub Sportowy Stal Szczecin pragnie ogłosić, że do pierwszego zespołu dołączają Rafał Komar oraz Bartosz Bartłomiejczyk. Obaj zawodnicy są wychowankami naszej drużyny i powracają na Bandurskiego po pobytach w innych klubach. Obaj swoje transfery komentują chęcią powrotu do miejsca z którym są emocjonalnie związani. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi obu zawodników.

Rafał Komar: Wróciłem do Stali bo chciałem spróbować jeszcze pograć wyżej, powalczyć o awans. Ze Stalą jestem związany emocjonalnie i do końca życia będzie w moim sercu przede wszystkim dlatego, że to mój pierwszy klub. Chciałbym swoim doświadczeniem pomóc młodym chłopakom. Myślę, że połączenie kilku starszych graczy plus młodych gniewnych da super mieszankę wybuchową. Przechodząc do Stali nie interesuje mnie granie o środek tabeli. Zawsze nauczony byłem grania o zwycięstwo czy to sparing, gierka treningowa, czy mecz ligowy i chciałbym właśnie też zaszczepić to u młodszych kolegów, wolę wygrywania. Cieszę się, że mogę wrócić na stare śmieci. Zapraszam wszystkich kibiców by wspomogli nas w meczach. ja wraz z drużyną mogę zapewnić, że zawsze będziemy grali o zwycięstwo z pełnym zaangażowaniem.

Bartosz Bartłomiejczyk: Powroty są ciężkie w momencie gdy nie mamy gdzie wracać. W moim przypadku wiem po co wracam i co ważniejsze gdzie. W Stali Szczecin zacząłem stawiać pierwsze kroki piłkarskie, to tutaj na tym obiekcie spędziłem swoje sportowe dzieciństwo. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Do Stali powracam z pewnym bagażem doświadczeń z czwarto oraz trzecioligowych boisk, chcę pomóc i powalczyć ze Stalówką o powrót do IV ligi. Śmiało mogę powiedzieć, że brakuje tam takiego zespołu i uważam ze zasługujemy na to. Bardzo się cieszę ze będę mógł ponownie występować na stadionie przy ulicy Bandurskiego.

Panowie witamy ponownie na pokładzie i życzymy powodzenia!

Państwa zaś prosimy o pilne śledzenie naszej strony. Zapewne to nieostatnie ogłoszenia transferowe.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o