UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

 W dniu dzisiejszym, zespół Stali Szczecin rozegrał pierwsze spotkanie kontrolne przed sezonem 2019/20. Podopieczni trenera Adama Paliwody zmierzyli się na wyjeździe z Odrzanką Radziszewo. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny, 3:1. Spotkanie zostało rozegrane systemem 2x45 minut ze zmianami lotnymi. Wszyscy zawodnicy wystąpili w mniej więcej takim samym okresie czasowym. Gole dla Stalówki zdobywali Damian Klowan, Zadereiko oraz Rafał Komar. Kolejny mecz kontrolny nasza drużyna zagra na wyjeździe w czwartek 25 lipca o godzinie 19:00 z VFB Pommern Locknitz.

Odrzanka Radziszewo - Stal Szczecin 1:3

Bramki: Damian Klowan, Zadereiko, Komar

Zagrali: Sobetskyi, Zadereiko, Cydzik, Rogaś, Staciwa, Wójtowicz, Lis, Pawłowski, Przemysław Klowan, Mielnikiewicz, Mazurek, Damian Klowan, Waszak, Kondratjew, Pyś, Krasiński, Komar.

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o