UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Już tylko cztery spotkania pozostały do zakończenia rozgrywek w sezonie 2018/2019. Po sobotniej, wyjazdowej porażce z Iskierką Szczecin, tym razem naszą drużynę czeka w teorii łatwiejsze zadanie. W ramach dwudziestej siódmej serii gier w Szczecińskiej Klasie Okręgowej, Stalówka podejmować będzie przy Bandurskiego zespół Sokoła Pyrzyce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę tj. 25 maja o godzinie 11:00.

Sokół Pyrzyce to zespół, który po dwudziestu sześciu rozegranych meczach zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Dwadzieścia pięć zdobytych do tej pory punktów sprawia, że do pewnego utrzymania drużynie z Pyrzyc brakuje już jedynie dwóch punktów, gdyż w tej chwili mają jedenaście oczek przewagi nad ostatnią Gavią Choszczno. Na wiosnę, Sokół zdobył dwanaście oczek czyl niemal połowę swojego dorobku. W ostajniej kolejce sobotni goście pokonali na własnym boisku zespół Ogniwa Babinek, 2:1.

Zespół Stali Szczecin w ostatnim czasie nieco wyhamował. W trzech poprzednich meczach podopieczni trenera Adama Paliwody zanotowali dwie wyjazdowe porażki (2:0 z Piastem Chociwel oraz 3:1 z Iskierką Szczecin), a także remis przed własną publicznością (1:1 z Białymi Sądów). Pomimo tego nasza drużyna z dorobkiem dwudziestu siedmiu oczek znajduje się jedno miejsce wyżej od swojego najbliższego rywala. W pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami lepsi okazali się zawodnicy z Pyrzyc, którzy zwyciężyli 1:0.

Sobotnie spotkanie będzie przedostatnim rozgrywanym na stadionie przy ulicy Bandurskiego w tym sezonie. Za dwa tygodnie nasz zespół zmierzy się jeszcze przed własną publicznością z Gavią Choszczno. Jaki wynik padnie w meczu z Sokołem? Serdecznie zapraszamy w sobotę o godzinie 11!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o