UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy rozegrana zostanie dwudziesta druga kolejka Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Wszystkie spotkania tej serii gier zaplanowane zostały na Wielką Sobotę na godzinę 13:00. Pierwszy zespół Stali Szczecin uda się do Myśliborza, by tam zmierzyć się z miejscowym Osadnikiem. Dojdzie więc do starcia szóstej z jedenastą drużyną ligowej tabeli.

Osadnik Myślibórz to drużyna, która nieco więcej punktów zdobyła przed własną publicznością. W Myśliborzu udało się tej ekipie zdobyć dwadzieścia punktów, zaś w delegacjach czternaście oczek. Łącznie trzydzieści cztery punkty dają tej drużynie szóste miejsce w tabeli. W sześciu rozegranych na wiosnę spotkaniach Osadnik zdobył dziesięc punktów z czego aż siedem u siebie w Myśliborzu. Trzy pozostałe Osadnik uzyskał w ostatniej kolejce kiedy to pokonał na wyjeździe drużynę Ogniwa Babinek, 2:1.

Z kolei Stalówka nadal pozostaje na wiosnę niepokonana. Dwanaście punktów zdobytych w sześciu spotkaniach pozwoliło awansować z ostatniej, szesnastej pozycji na jedenaste miejsce. Łącznie podopieczni trenera Adama Paliwody mają na swoim koncie dwadzieścia oczek na co złożyło się dwanaście punktów zdobytych na Bandurskiego oraz osiem punktów zdobytych na wyjazdach. W ostatniej kolejce nasza drużyna zremisowała przed własną publicznością z Mierzynianką Mierzyn, 2:2 przegrywając do przerwy 0:2. Gole Wiśniewskiego oraz Cydzika z drugiej połowy, pozwoliły naszej drużynie utrzymać status niepokonanego zespołu na wiosnę.

W rundzie jesiennej w meczu między Stalą a Osadnikiem przy Bandurskiego górą była drużyna z Myśliborza, która pokonała Stalówkę, 1:0 po golu Plackowskiego. Czy naszej drużynie uda się zrewanżować? Serdecznie zapraszamy Państwa w Wielką Sobotę tj. 20 kwietnia na stadion w Myśliborzu. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o