UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Wyśmienity początej rundy wiosennej zanotowali zawodnicy Stali Szczecin, którzy po pięciu kolejkach nadal pozostają niepokonani. W najbliższy weekend nadarzy się kolejna okazja aby podtrzymać passę meczów bez porażki. w dwudziestej pierwszej kolejce Szczecińskiej Klasy Okręgowej, podopieczni trenera Adama Paliwody podejmować będą drużynę Mierzynianki Mierzyn. Dojdzie więc do spotkania dwóch sąsiadów ligowej tabeli, dwunasta drużyna zmierzy się z jedenastą.

Mierzynianka Mierzyn w dwudziestu rozegranych kolejkach zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia punktów. Mecze na wyjazdach nie są jednak mocną stroną sobotnich gości, gdyż na dziesięć takich spotkań wygrali zaledwie jedno ( w jedenastej kolejce 2:1 z Odrą Chojna), do tego zaliczyli trzy remisy oraz sześć porażek. Łączny bilans na dwadzieścia rozegranych meczów to pięć zwycięstw, pięc remisów oraz dziesięć porażek i bilans bramkowy 23-38. Na wiosnę Mierzynianka na pięć rozegranych meczów zdobyła 4 punkty za zwycięstwo u siebie z Sokołem Pyrzyce 2:1 oraz tydzień temu po remisie u siebie z Jeziorakiem Szczecin, 1:1.

Stalówka na wiosnę kompletnie nie przypomina drużyny, którą mieliśmy okazję oglądać jesienią. W pięciu rozegranych w tej rundzie spotkaniach, nasza drużyna zdobyła już jedenaście punktów, co pozwoliło wygrzebać się z ostatniego na dwunaste miejsce. Z pewnością nie jest to kres możliwości naszych zawodników i miejmy nadzieję, że w przyszłych tygodniach zawodnicy będą prezentować równie wysoką formę. Tydzień temu Stal pokonał przed własną publicznością, Ogniwo Babinek, 5:2 i dzięki temu zwycięstwu ma na swoim koncie dziewiętnaście punktów co daje nam osiem oczek przewagi nad strefą spadkową. Przypominamy, że przed rozpoczęciem rundy to nasz zespół tracił trzy punkty, do ostatniego na ten moment Światowida 63 Łobez. Serdecznie zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na stadion przy ulicy Bandurskiego, początek spotkania o godzinie 11:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o