UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Z pozycji przedostatniej drużyny, przystąpią zawodnicy Stali Szczecin do spotkania jedenastej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej. W tej serii spotkań Stalówka w Derbach Szczecina, będzie podejmować przy Bandurskiego drużynę Iskierki Szczecin. Beniaminek Szczecińskiej Klasy Okręgowej spisuję się niespodziewanie dobrze w rundzie jesiennej. Drużyna z prawobrzeża po dziesięciu rozegranych spotkaniach zajmuję, wysokie, szóste miejsce w ligowej tabeli. Osiemnaście zdobytych punktów na co złożyło się pięć zwycięstw, trzy remisy oraz dwie porażki to dotychczasowe osiągnięcia Iskierki. W meczach wyjazdowych goście sobotniego spotkania zanotowali dwa zwycięstwa, raz podzielili się punktami i raz schodzili z boiska pokonani. W poprzedniej kolejce po trzymającym do końca w napięciu meczu, Iskierka pokonała u siebie Ogniwo Babinek. 3:2. Stalówka natomiast nadal nie może znaleźć przełamania w rozgrywkach ligowych. Cztery remisy, sześć porażek, tylko pięć strzelonych goli i siedemnaście straconych to statystyki naszej drużyny z obecnego sezonu. Tylko lepszemu stosunkowi bramek zawdzięczamy, że nie znajdujemy się na ostatnim miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce Stalówka przegrała na wyjeździe z Białymi Sądów, 0:3. Sędzia tego spotkania podyktował aż trzy rzuty karne przeciwko Stalowcom, jednego z nich zdołał obronić Kacper Sikorski. Miejmy nadzieję, że naszym zawodnikom w końcu uda się odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie. Początek meczu w sobotę tj. 27 paźdźiernika o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Bandurskiego. Serdecznie zapraszamy!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o