UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

 W sobotę tj. 13 paźdźiernika pierwszy zespół Stali Szczecin rozegra spotkanie dziewiątej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej. W tej serii spotkań Stalówka zmierzy się na stadionie przy ulicy Bandurskiego z Piastem Chociwel. Początek sezonu nie jest zbyt dobrym okresem dla naszych zawodników. Po trzech remisach na starcie rozgrywek, nastąpiła seria pięciu porażek z rzędu. Trzy punkty i ostatnie miejsce po ośmiu kolejkach to bilans naszej drużyny. Tydzień temu Stal przegrała w dość nieszczęśliwych okolicznościach na wyjeździe z Zorzą Dobrzany, 2:3, dwie bramki w tamtym meczu zdobył Rafał Bakun. Piast z kolei ma na swoim koncie dziesięć zdobytych punktów co pozwala mu na zajmowanie ósmego miejsca w tabeli. Trzy zwycięstwa, remis oraz cztery porażki to bilans meczów naszego jutrzejszego przeciwnika. Co ciekawe Piast wszystkie trzy dotychczasowe zwycięstwa zanotował grając na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że tym razem role sie odwrócą i Stalowcy będą mogli w końcu cieszyć się z pierwszego, ligowego zwycięstwa w tym sezonie. Serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion przy ulicy Bandurskiego, początek spotkania o godzinie 11:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o