UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Przed nami trzecia kolejka spotkań Szczecińskiej Klasy Okręgowej, tym razem podopieczni Tomasza Jechny zagrają w meczu zamykającym tę sęrie gier. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Iskra Golczewo, dojdzie więc do starcia dwóch niepokonanych jak do tej pory drużyn. Po dwóch rozegranych do tej pory meczach gospodarze jutrzejszej rywalizacji mają na swoim koncie cztery zdobyte punkty. Iskra w pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowała u siebie z Flotą Świnoujście, zaś tydzień później pokonała na wyjeździe drużynę Ogniwa Babinek, 3:1 co daje jej na ten moment czwarte miejsce w ligowej tabeli. Stalówka po dwóch seriach gier ma na swoim koncie dwa zdobyte punkty. Na inaugurację nasi zawodnicy zremisowali na wyjeździe z Odrą Chojna 0:0, zaś tydzień temu zremisowali przy Bandurskiego z Światowidem 63 Łobez, 1:1. Gola w tym meczu dla naszej drużyny tuż przed końcem meczu zdobył Maciej Ostrowski. W ostatnich trzech sezonach za każdym razem wygrywał gospodarz meczu. Za każdym razem w Golczewie padał wynik, 1:0 dla Iskry. W Szczecinie kibice mogli oglądać dużo więcej goli, ale wszystkie spotkania kończyły się wygranymi Stalówki, 3:2, 2:1 oraz w ostatnim sezonie 3:2. Jaki wynik padnie tym razem? Serdecznie zapraszamy Państwa na mecz do Golczewa. Początek spotkania zaplanowano na niedzielę tj. 2 września na godzinę 16:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o