UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Już w sobotę tj.18 sierpnia rozpoczną się rozgrywki sezonu 2018/2019 w Szczecińskiej Klasie Okręgowej. Stal Szczecin rozpocznie zmagania ligowe od meczu wyjazdowego. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Odry Chojna. W poprzednim sezonie Stalówka wygrała na wyjeździe z Odrą, 3:2 zaś w pierwszym meczu przy Bandurskiego górą był zespół z Chojny, który wygrał 4:0. W okresie przygotowawczym zespół z Bandurskiego rozegrał cztery spotkania kontrolne. Jednym z przeciwników była właśnie Odra,która pokonała naszą drużynę, 0:3. Pozostałe trzy mecze to porażka z Mierzynianką Mierzyn, 2:4, następnie zwycięstwo 4:3 z Polonią w Berlinie i w ostatni weekend remis, 1:1 z Ehrle Dobrą Szczecińską. Odra Chojna w swoich sparingach pokonała Stal Lipiany 4:2, wygrała również 7:3 z Energetykiem Gryfino oraz 2:1 z FC Schwedt. Jaki wynik padnie w sobotnim starciu? Serdecznie zapraszamy do Chojny, początek meczu o godzinie 16:00.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o