UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

I w ten oto sposób rozgrywki ligowe w sezonie 2017/18 znalazły się na samym finiszu. Do rozegrania zawodnicy mają już tylko jedno spotkanie, ale na sam koniec podopiecznych trenera Tomasza Jechny czeka nielada wyzwanie. W ramach trzydziestej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej Stal Szczecin zmierzy się z Mistrzem obecnych rozgrywek, Chemikiem Police. Choć na papierze gospodarzem tego spotkania jest zespół Stali Szczecin to na prośbę drużyny Polic i za zgodą zarządu naszego klubu, mecz zostanie rozegrany na boisku przy ulicy Siedleckiej w Policach.

Chemik Police to niekwestionowany lider rozgrywek. Zespół Chemika w dwudziestu dziewięciu rozegranych spotkaniach zanotował aż dwadzieścia siedem zwycięstw, dwukrotnie remisował i nie przegrał ani jednego spotkania, a bilans bramkowy to 134 strzelone i tylko 6 straconych. Trzeba przyznać, że liczby te są naprawdę imponujące. W poprzedniej kolejce drużyna z Polic pokonała na własnym stadionie Błękit Pniewo, 6:1. Stalówka z kolei obecnie zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czterdziestu trzech punktów. Trzynaście zwycięstw, cztery remisy, dwanaście porażek i bilans bramkowy 48-46 to osiągnięcia naszej drużyny w obecnym sezonie. W poprzedniej kolejce Stalówka przegrała na wyjeździe z Piastem Chociwel, 2:1, jedynego gola w tym meczu dla Stali zdobył Dominik Ceglarek. W pierwszym meczu pomiędzy Chemikiem Police a Stalą Szczecin padł wynik 4:0 dla Chemika, a przy stania 0:0 rzutu karnego nie wykorzystał Adam Bogacz. Jak będzie tym razem? Czy Stalówka popsuje nieco celebrację awansu drużynie z Polic? Serdecznie zapraszamy w sobotę tj. 16 czerwca o godzinie 12:00 na stadion przy ulicy Siedleckiej w Policach.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o