UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Już tylko dwa spotkanie pozostały do końca rozgrywek w sezonie 2017/2018. W ramach dwudziestej dziewiątej serii gier Szczecińskiej Klasy Okręgowej pierwszy zespół Stali Szczecin uda się do Chociwla by tam zmierzyć się z miejscowym Piastem. Dojdzie więc do spotkania dziewiątej z piątą drużyną ligowej tabeli. Gospodarze, Piast Chociwel w dwudziestu ośmiu rozegranych dotychczach kolejkach zgromadzili na swoim koncie trzydzieści siedem punktów na co złożyło się jedenaście zwycięstw oraz cztery remisy. Trzynastokrotnie zawodnicy z Chociwla schodzili z boiska pokonani. Przed własną publicznością zawodnicy Piasta zanotowali sześć zwycięstw, dwa remisy oraz sześć porażek. Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla zespołu z Chociwla. W ostatnich pięciu meczach Piast czterokrotnie przegrywał i tylko raz zremisował w zaległym spotkaniu dwudziestej kolejki z Białymi Sądów, 1:1. Stalówka z kolei zgromadziła na swoim koncie po dwudziestu ośmiu kolejkach czterdzieści trzy oczka co pozwala podopiecznym trenera Tomasza Jechny na zajmowanie piątego miejsca w tabeli. Trzynaście zwycięstw, cztery remisy i jedenaście porażek, bilans bramkowy 47-44 to osiągniecia naszej drużyny na przestrzeni całego sezonu. Jeżeli chodzi tylko o mecze wyjazdowe to Stalowcy pięciokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali i siedmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. W ostatniej kolejce Stal pokonała przy Bandurskiego, Błękit Pniewo, 2:0 przełamując serię dwóch porażek z rzędu w stosunku bramkowym, 0:1. W pierwszym meczu pomiędzy Stalą a Piastem przy Bandurskiego w rundzie jesiennej lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli, 3:1. Gole w tamtym meczu dla naszej drużyny zdobywali Bartłomiej Malczewski, Dominik Ceglarek, padła również jedna bramka samobójcza. Jaki wynik będzie tym razem? Serdecznie zapraszamy Państwa na stadion w Chociwlu, początek spotkania w sobotę tj. 9 czerwca o godzinie 16:00!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o