UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W sobotę tj. 19 maja 2018 roku zostanie rozegrana dwudziesta szósta seria gier Szczecińskiej Ligi Okręgowej. Oznacza to, że do końca sezonu pozostało już tylko pięć kolejek. W tej kolejce zespół Stali Szczecin podejmować będzie na stadionie przy ulicy Bandurskiego, drużynę Białych Sądów. Goście to na pewno jedna z rewelacji rundy wiosennej. Po pierwszej rundzie Biali mieli na swoim koncie zaledwie dwanaście oczek i byli jednym z murowanych kandydatów do opuszczenia ligi. Na wiosnę zawodnicy z Sądowa rozegrali osiem spotkań w których sześciokrotnie wygrywali, dwukrotnie przegrywali, mają również dwa spotkania zaległe. Z dorobkiem trzydziestu punktów zajmują obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Biali pokonali na własnym boisku Wybrzeże Rewalskie Rewal, 1:0, zaś w środku tygodnia w zaległym spotkaniu osiemnastej kolejki pokonali na wyjeździe Odrę Chojna, również 1:0. Z kolei Stalówka na wiosnę rozegrała dziesięc meczów w których zanotowała sześć zwycięstw oraz cztery porażki. Podopieczni Tomasza Jechny rozkręcali się wraz z upływem czasu i ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa naszej drużyny. Po dwudziestu pięciu kolejkach Stalówka znajduje się na piątym miejscu z dorobkiem czterdziestu punktów na koncie. W poprzedniej kolejce po niezwykle emocjonującym spotkaniu nasza drużyna pokonała na wyjeździe Odrę Chojna, 3:2 po golu Dominika Ceglarka oraz dwóch trafieniach Konrada Pysia. W pierwszym meczu pomiędzy Białymi Sądów a Stalą Szczecin w rundzie jesiennej górą byli podopieczni Tomasza Jechny, którzy zwyciężyli na wyjeździe, 4:1. Dwa gole w tamtym spotkaniu zdobył Konrad Pyś, po jednym golu dołożyli Mariusz Sypuła oraz Mateusz Wiśniewski. Jak będzie tym razem?

Serdecznie zapraszamy w sobotę tj.18 maja o godzinie 11:00 na stadion przy ulicy Bandurskiego!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o