UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta druga seria spotkań Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Zbliżamy się więc powoli do półmetka rundy wiosennej sezonu 2017/18. W tej kolejce podopieczni Tomasza Jechny podejmować będą przy Bandurskiego drużynę Ogniwa Babinek, dojdzie więc do pojedynku czwartej z szóstą drużyną ligowej tabeli. Po dwudziestu jeden rozegranych kolejkach Stalówka ma na swoim koncie trzydzieści jeden zdobytych punktów co pozwala zajmować jej w tym momencie czwarte miejsce w lidze. Dziewięć zwycięstw, cztery remisy i osiem porażek to ogólny bilans naszej drużyny jeżeli chodzi o cały sezon. W meczach rozgrywanych u siebie Stalówka zanotowała pięć zwycięstw, dwa remisy i trzy porażki, w tym przed dwoma tygodniami z Flotą Świnoujście, 0:3. W poprzedniej kolejce zaś podopieczni Tomasza Jechny przełamali złą passę dwóch porażek z rzędu i pokonali na wyjeździe Zorzę Dobrzany, 1:0 po golu Patryka Kowalskiego. Ogniwo Babinek zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów na koncie. Zawodnicy z Babinka rozegrali jednak, aż trzy mecze mniej. Ze względu na złe warunki pogodowe na początku rundy nie odbyły się ich spotkania na wyjeździe z Odrą Chojna (zostanie rozegrane 25 kwietnia) oraz Piastem Chociwel (zostanie rozegrane 9 maja), a także mecz na własnym boisku z Iskrą Golczewo (termin rozegrania meczu nie został jeszcze podany). W trzech rozegranych na wiosnę meczach zawodnicy z Babinka zdobyli sześć punktów pokonując u siebie Arkonię Szczecin, 3:1 oraz Wichra Brojce na wyjeździe 2:1. Tydzień temu Ogniwo przegrało u siebie z Flotą Świnoujście, 1:2. W meczach rozgrywanych na wyjeździe goście sobotniego meczu zanotowali jak do tej pory trzy zwycięstwa, pięciokrotnie schodzili z boiska pokonani. W pierwszym meczu między Stalą Szczecin a Ogniwem Babinek padł remis, 1:1. Gola dla naszej drużyny w tamtym spotkaniu zdobył Bartłomiej Malczewski. Stalówka kończyła tamten mecz w dziewięciu po czerwonych kartkach dla Bartłomieja Malczewskiego w 83 minucie oraz Konrada Pysia w 90 minucie, obie pokazane zostały w konswekwencji dwóch żołtych kartek. Jaki wynik padnie tym razem? Serdecznie zapraszamy Państwa w sobotę tj. 21 kwietnia o godzinie 11:00 na stadion przy ulicy Bandurskiego!

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o