UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W spotkaniu dziewiętnastej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej, rozegranym w Wielką Sobotę, Stal Szczecin mierzyła swoje siły na wyjeździe z ostatnim w tabeli Dębem Dębno. Niestety, gospodarze okazali się lepsi od naszej drużyny, zaskoczyli Stalówkę agresywnością i walecznością. Widać było, której drużynie bardziej zależy w tym meczu na zwycięstwie. Dąb zwyciężył 3:1. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył w 90 minucie meczu Adam Bogacz.

Dąb Dębno - Stal Szczecin 3:1 (1:0)

Bramka: Bogacz

Skład: Jarząbek - Żurawik, Bogacz, Cydzik, Woźniak (46' Sypuła) - Wojciech Dochniak (82' Staciwa), Malczewski - Ceglarek, Pyś (61' Maciej Dochniak), Witczak (45' Wilczyński) - Wiśniewski.

 Jako pierwsi bardzo sytuację do zdobycia gola stworzyli sobie podopieczni trenera Tomasza Jechny. W 20 minucie Dominik Ceglarek pędził z piłką przez całą połowę mając przed sobą tylko bramkarza, jednak w ostatniej chwili został dogoniony przez obrońcę i jego uderzenie zostało wyblokowane. Zdołał jednak wyłożyć piłkę do nadbiegającego Piotra Witczaka na jedenasty metr, niestety po jego uderzeniu piłka odbiła się od poprzeczki i wyleciała poza boisko. Chwilę później po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym płaski strzał w kierunku bramki oddał Tomasz Cydzik, wydawało się że futbolówka musi wpaść do bramki, niestety na drodze piłki stanął Konrad Pyś i sędzia odgwizdał spalonego. Dosłownie minutę później Konrad Pyś podaniem w uliczkę uruchomił Dominika Ceglarka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdecydował się na strzał ponad bramkarzem z pierwszej piłki z dwudziestu metrów, niestety po raz kolejny w tym meczu piłka trafiła w poprzeczkę i wyleciała poza boisko. Gospodarze objęli prowadzenie w 36 minucie spotkania. Olszewski otrzymał prostopadłe podanie pomiędzy obrońców, wyprzedził próbującego jeszcze rozpaczliwie interweniować poza polem karnym Mateusza Jarząbka i z ostrego kąta umieścił piłkę tuż przy słupku. W drugiej połowie Stalówka próbowała odrobić straty, ale grała wolno, bez pomysłu a gospodarze konsekwentnie rozbijali nasze ataki i wyprowadzali kontry. Jedna z nich w 76 minucie przyniosła drugiego gola. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niepewnie interweniował Mateusz Jarząbek, któremu piłka wyskoczyła z rąk po odbiciu się od nierównej murawy do piłki dopadł Kuśnierczak i dobił piłkę z najbliższej odległości do bramki. Trzeci gol dla gospodarzy padł w 82 minucie meczu po rzucie karnym podyktowanym za rękę Macieja Dochniaka, który w tej sytuacji jednak został ewidentnie pchnięty przez zawodnika Dębu. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Kuśnierczak uderzył pewnie w swój prawy górny róg, Mateusz Jarząbek wybrał róg przeciwny, i mieliśmy 3:0. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył w 92 minucie Adam Bogacz, który po rzucie rożnym wepchnął piłkę do bramki głową z dwóch metrów.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o